شنبه , سپتامبر 23 2017
خانه / اخبار سیاست / زندگی ساده و مشخصی دارم/ موافق اعلام لیست اموال هستم

زندگی ساده و مشخصی دارم/ موافق اعلام لیست اموال هستم

به گزارش خبرنگاران جوان : زندگی ساده و مشخصی دارم/ موافق اعلام لیست اموال هستم

عکس 6204602_955 زندگی ساده و مشخصی دارم/ موافق اعلام لیست اموال هستمبه گزارش خبرنگار احزاب و تشکل های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان،مصطفى میرسلیم نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهورى با حضور در رسانه ملى در جمع خبرنگاران اظهار داشت:مباحث اقتصادى مستقیما با زندگى روز مره مردم سروکار دارد از این رو امروز درباره معیشت مردم، کار، سلامت اجتماعى و… دیدگاه خود را مطرح خواهم کرد.

وى افزود: کارآفرینى در واقع اراىه دهنده پیشنهاد براى استخدام و به کارگیرى جوانان مستعد است حدالامکان براى حمایت مالى جوانان اقدام خواهم کرد و اعتبارى را براى کارآفرینان در نظر میگیرم تا آنها براى بکار گیرى جوانان تشویق شوند.

میرسلیم در پاسخ به سوال باشگاه خبرنگاران مبنى براینکه آیا اموال و دارایی خود را اراىه خواهید کرد، ادامه داد: اراىه اموال و دارایی هاى کاندیدا فکر خوبى است و قانون اساسى در این زمینه تعیین تکلیف کرده که وزرا بایستى اموال خود و وابستگان خود را به قوه قضاییه اراىه دهند.

وى گفت: بنده آمادگى خود را براى اراىه لیست اموال و دارایی هایم اعلام میکنم و مشکلى در این زمینه براى بنده وجود ندارد چراکه زندگى ساده و مشخصى دارم.

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جهورى با اشاره به برنامه هاى تبلیغاتى رسانه ملى براى کاندیدا تصریح کرد: این نوع برنامه ها اگر به خوبی تکمیل شود نیازى به تبلیغات شهرى، چاپ عکس نامزدها و آلوده سازى فضاى شهر ندارد.

میرسلیم افزود:خوشبختانه برنامه ها بخوبی در رسانه ملى تنظیم شده و از این طریق، نظام تبلیغات در انتخابات را تقبل میکند تا تساوى و عدالت در این زمینه برقرار شود.

انتهاى پیام/

منبع خبر :

بخش های مرتبط : زندگی ساده و مشخصی دارم/ موافق اعلام لیست اموال هستم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *