پنجشنبه , سپتامبر 14 2017
خانه / اخبار فوتبال / پرسپولیس و پایان نقل و انتقالات با ۴ خرید

پرسپولیس و پایان نقل و انتقالات با ۴ خرید

به گزارش ورزش‌سه : پرسپولیس و پایان نقل و انتقالات با ۴ خرید با توافق اولیه بین پرسپولیس و کامیابی نیا این تیم در لیست بزرگسالان خود در شرایط فعلی جایی برای بازیکنان ستاره نخواهد داشت.

به گزارش “ورزش سه”، پرسپولیس در حال حاضر بدون نهایی شدن شایعه مربوط به جدایی چند ستاره خود لیست بزرگسالان خود را تکمیل شده می‌بیند.

پرسپولیس تا به امروز ۱۸ بازیکن اصلی و در لیست بزرگسالان خود را با حضور علیرضا علیرضا بیرانوند،سیدجلال حسینی، محمد انصاری، حسین ماهینی، شجاع خلیل زاده، شایان مصلح، محسن ربیع خواه، بوژیدار رادوشوویچ، احمد نوراللهی، فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان، سیامک نعمتی، احسان علوان زاده، گادوین منشا، علی علیپور، مهدی طارمی، وحید امیری، کمال کامیابی نیا تکمیل کرده است. در این بین صحبت‌هایی در خصوص جدایی احتمالی مهدی طارمی و البته علیرضا بیرانوند نیز شنیده می‌شود که در صورت نهایی شدن بار دیگر لیست این تیم را برای جذب بازیکنان جدید دچار تغییر خواهد کرد. این در حالی است که صحبت‌هایی نیز درباره خروج احتمالی احسان علوان زاده نیز شنیده می‌شود و علی علیپور نیز در تلاش است مشکلات مربوط به شناسنامه خود را برطرف کند تا او نیز بار دیگر در لیست زیر ۲۳ سال حاضر شود.

در شرایط فعلی اما بدون در نظر گرفتن احتمالات، با بسته شدن لیست بزرگسال این تیم، مسوولان این تیم اکنون با در اختیار داشتن تنها صادق محرمی، حمید طاهرخانی و ابوالفضل درویش وند به دنبال ۴ بازیکن زیر ۲۳ دیگر برای تکمیل فصل خود خواهند بود. سرخپوشان که به دنبال جذب بشار رسن، ستاره ۲۳ ساله تیم ملی عراق بودند در این راه تا به امروز به نتیجه مثبتی نرسیده‌اند تا احتمال جذب بازیکنان حاضر در لیگ ایران و عضو تیم ملی جوانان و امید بیش از گذشته شود. در روزهای اخیر چند بازیکن جوان با حضور محل تمرین این تیم به دنبال جلب رضایت برانکو ایوانکوویچ هستند.

برانکو قصد دارد به زودی با تکمیل لیست نفراتش، اردوی آماده‌سازی پیش فصل تیمش را در اوکراین برگزار کرده تا همچون فصل شانزدهم با آمادگی کامل برای لیگ مهیا شوند.

آخرین ورودی های این مطلب

  • ترکیب پرسپولیس در سال ٩۶_٩٧
منبع خبر : ورزش‌سه

بخش های مرتبط : پرسپولیس و پایان نقل و انتقالات با ۴ خرید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *