یکشنبه , سپتامبر 24 2017
خانه / اخبار پلیس / صدای شلیک گلوله در فرودگاه مهرآباد ناشی از برگزاری مانور نیروهای مسلح بوده است

صدای شلیک گلوله در فرودگاه مهرآباد ناشی از برگزاری مانور نیروهای مسلح بوده است

به گزارش ایرنا : صدای شلیک گلوله در فرودگاه مهرآباد ناشی از برگزاری مانور نیروهای مسلح بوده است محسن نسج همدانی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه این مانور صبح امروز در محدوده فرودگاه مهرآباد تهران برگزار شد افزود: شلیک گلوله در راستای برگزاری این مانور بوده و جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد.
وی اظهار…

محسن نسج همدانی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه این مانور صبح امروز در محدوده فرودگاه مهرآباد تهران برگزار شد افزود: شلیک گلوله در راستای برگزاری این مانور بوده و جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد.
وی اظهار کرد: پس از وقوع ۲ حادثه تروریستی تهران، دستگاه های امنیتی و انتظامی اقدام به برگزاری مانورهایی برای حفظ و ارتقا توان حفاظتی و دفاعی خود برگزار کردند که در خصوص برگزاری برخی از این مانورها از جمله مانور صبح امروز فرودگاه مهرآباد تهران، اطلاع رسانی نشده بود.
وی تصریح کرد: این مانور با حضور نیروهای نظامی و انتظامی مستقر در فرودگاه مهرآباد تهران و با هدف حفظ و ارتقای توان دفاعی، حفاظتی و آمادگی نیروهای مسلح دراین محدوده برگزار شده است.
معاون امنیتی استانداری تهران تاکید کرد: شنیده شدن صدای تیراندازی در محدوده فرودگاه مهرآباد تهران به دلیل برگزاری این مانور بوده و هیچگونه مشکل امنیتی در منطقه وجود ندارد.
به گزارش ایرنا، صبح امروز برخی از مسافران حاضر در فرودگاه مهرآباد تهران از شنیده شدن صدای شلیک گلوله در محدوده این فرودگاه خبر دادند.
خبرنگار: سید جواد آل داود – انتشار دهنده: محسن فتاحی

منبع خبر : ایرنا

بخش های مرتبط : صدای شلیک گلوله در فرودگاه مهرآباد ناشی از برگزاری مانور نیروهای مسلح بوده است

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *