چهار شنبه , سپتامبر 27 2017
خانه / اخبار تجسمی / داوری ‘جایزه توسعه ‌دهندگان’ رویداد TGC به اتمام رسید

داوری ‘جایزه توسعه ‌دهندگان’ رویداد TGC به اتمام رسید

به گزارش ایرنا : داوری ‘جایزه توسعه ‌دهندگان’ رویداد TGC به اتمام رسید به گزارش روز شنبه خبرنگار گروه فرهنگی ایرنا از بنیاد ملی بازی‌ های رایانه ‌ای، این مسابقه با هدف کمک به بهتر دیده شدن بازی ‌های ایرانی در میان ناشران بین ‌المللی و رسانه‌ ها و همچنین ایجاد زمینه همکاری میان تولیدکنندگان داخلی و ناشران…

به گزارش روز شنبه خبرنگار گروه فرهنگی ایرنا از بنیاد ملی بازی‌ های رایانه ‌ای، این مسابقه با هدف کمک به بهتر دیده شدن بازی ‌های ایرانی در میان ناشران بین ‌المللی و رسانه‌ ها و همچنین ایجاد زمینه همکاری میان تولیدکنندگان داخلی و ناشران بین‌المللی برگزار شد به‌ همین دلیل تمام داوران مسابقه از ناشران و شرکت ‌های معتبر بین ‌المللی بودند.
در میان داوران جایزه توسعه ‌دهندگان، نام افرادی چون Samuel Gatte از نامکو باندای، Peter Ridgway از کینگ، Nikola Cavic از شرکت Nordeus، Robert Pantow از شرکت Active gaming media، Risa Cohen از شرکت RCProductions و Phil Elliot از شرکت Square Enix به چشم می‌خورد.
در مجموع آثار ارسالی در این مسابقه توسط ۲۱ داور بین‌المللی مورد قضاوت قرار گرفت.
در مهلت تعریف شده برای ارسال اثر به این مسابقه در نهایت ۸۹ بازی ثبت شد که از این تعداد ۶۰ بازی موبایل و ۲۹ بازی برای کامپیوتر بود.
برای این مسابقه چهار جایزه مختلف تعریف شده است که عبارت‌اند از: بهترین بازی موبایل، بهترین بازی کنسول/کامپیوتر، نوآورانه‌ترین بازی موبایل و نوآورانه‌ترین بازی کنسول/کامپیوتر.
برندگان این مسابقه از جوایز نقدی ۲۵ و ۵۰ میلیون تومانی برخوردار خواهند شد که توسط بنیاد ملی بازی ‌های رایانه ‌ای و در روز دوم رویداد TGC به آن‌ها اهدا می ‌شود.
نمایشگاه و همایش بین ‌المللی TGC (تهران گیم کانوکشن)در دو روز ۱۵ و ۱۶ تیر ماه در مرکز همایش ‌های صدا و سیما برگزار می‌شود و علاقه ‌مندان برای شرکت در این رویداد تا ۷ تیر ماه فرصت دارند نسبت به ثبت ‌نام اقدام نمایند.

منبع خبر : ایرنا

بخش های مرتبط : داوری ‘جایزه توسعه ‌دهندگان’ رویداد TGC به اتمام رسید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *