یکشنبه , سپتامبر 17 2017
خانه / اخبار مهم و داغ / جدایی گرت بیل از رئال قطعی شد؟

جدایی گرت بیل از رئال قطعی شد؟

به گزارش ورزش‌سه : جدایی گرت بیل از رئال قطعی شد؟ نشریه آس امروز ادعا کرد که مسئولان رئال روی فروش گرت بیل در همین تابستان به قطعیت رسیده اند.

به گزارش “ورزش سه”، امروز نشریه اکیپ گزارشی منتشر کرد مبنی بر اینکه زیدان و نیز فلورنتینو پرز، در تماس تلفنی با امباپه(ستاره موناکو) به وی دعده داده اند که از بین بنزما، رونالدو و گرت بیل، یک بازیکن در این تابستان رئال را ترک خواهد کرد و او با خیال راحت می تواند از موناکو جدا شده و فصل بعد جایگاهی ثابت در رئال داشته باشد.

این گزارش در رسانه های اسپانیا بازتاب گسترده ای داشت و گمانه زنی ها در مورد اینکه از مثلث BBC چه بازیکنی رئال را ترک خواهد کرد، آغاز شده است.

عکس 01194940 جدایی گرت بیل از رئال قطعی شد؟

نشریه آس در همین رابطه گزارش داده است که کریم بنزما در ایده های زیدان یک بازیکن غیر قابل جانشین است و به همین دلیل است که موراتا قصد ترک رئال را دارد. رونالدو نیز با وجود ادعای نشریه آبولا، قصد ترک رئال را ندارد و تهدید به جدایی او پس از مصاحبه حمایتی پرز منتفی شده است.

در این میان تنها گرت بیل است که می تواند گزینه فروش رئال باشد. ستاره ولزی سال ۲۰۱۳ با رقم ۱۰۱ میلیون یورو از تاتنهام به رئال پیوست و با وجود ارائه نمایش های بعضا خوب، مصدومیت های همیشگی باعث شده است تا روند صعودی او همواره با توقف روبرو شود.

بیل فصل گذشته ۳۳ بازی رئال را از دست داد و اغلب درگیر مصدومیت بود. او تنها ۹ گل زد و ۵ پاس گل داد که برای بازیکنی چون او که قرار بود روزی جانشین رونالدو شود بسیار ناامید کننده است و به همین دلیل مسئولان رئال قصد دارند او را به تیمی دیگر واگذار کنند.

به ادعای منابع فرانسوی، پی اس جی تمایل به جذب گرت بیل دارد و حاضر است مبلغ خوبی هم برای خرید او پرداخت کند. پی اس جی علاوه بر بیل روی جذب امباپه و سرخیو اگوئرو نیز دیدگاه مثبت دارد.

منبع خبر : ورزش‌سه

بخش های مرتبط : جدایی گرت بیل از رئال قطعی شد؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *