یکشنبه , اکتبر 1 2017
خانه / اخبار ورزش / رشنونژاد به مدال برنز نرسید

رشنونژاد به مدال برنز نرسید

به گزارش ورزش‌سه : رشنونژاد به مدال برنز نرسید نماینده وزن ۶۰- کیلوگرم جودوی ایران با شکست مقابل حریف روس به عنوان پنجمی گرندپری چین بسنده کرد.

به گزارش “ورزش سه” از ایسنا، در ادامه رقابت‌های نخستین روز جودوی گرندپری چین، محمد رشنونژاد نماینده وزن ۶۰- کیلوگرم ایران در دیدار رده‌بندی مقابل رابرت شویدوبادزه قهرمان سال ۲۰۱۷ اروپا و دارنده دو نشان برنز گرند اسلم سال ۲۰۱۷ از روسیه شکست خورد و از رسیدن به مدال برنز بازماند.

رشنونژاد پیش از این در مرحله نخست استراحت داشت سپس در یک هشتم نهایی، تورنیکه جاکادویا از هلند و دارنده عنوان قهرمانی جوانان اروپا در سال ۲۰۱۷ را از پیش رو برداشت.

رشنونژاد در ادامه و در یک‌چهارم نهایی مقابل تورو شیشیمه از ژاپن و نفر نهم رنکینگ فهرست جهانی و دارنده نشان برنز جهان در سال ۲۰۱۵ و دو عنوان قهرمانی گرند پری و گرند اسلم در سال ۲۰۱۷ در مدت زمان ۲ دقیقه و ۲۶ ثانیه ایپون شد و از رسیدن به دیدار نیمه نهایی بازماند. این جودوکار ژاپنی موفق به قهرمانی در این مسابقات شد.

رشنونژاد سپس در گروه بازنده‌ها در نخستین مبارزه خود رستم ابرایف نایب قهرمان جهان در سال ۲۰۱۵ از قزاقستان را ایپون کرد و راهی دیدار رده‌بندی شد.

منبع خبر : ورزش‌سه

بخش های مرتبط : رشنونژاد به مدال برنز نرسید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *