جمعه , سپتامبر 22 2017
خانه / اخبار ورزش / گواردیولا در آخرین حضورش در رختکن بارسا چه گفت؟

گواردیولا در آخرین حضورش در رختکن بارسا چه گفت؟

به گزارش ورزش‌سه : گواردیولا در آخرین حضورش در رختکن بارسا چه گفت؟ الکسیس سانچس، ستاره سابق بارسلونا، آخرین صحبت های پپ گواردیولا در رختکن این تیم را فاش کرد.

به گزارش “ورزش سه”، گواردیولا که بین سال های ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۲ هدایت آبی و اناری ها را برعهده داشت، در آخرین حضورش روی نیمکت بارسا، در فینال کوپا دل ری ۲۰۱۲ مقابل اتلتیک بیلبائو قرار گرفت؛ دیداری که با پیروزی ۳-۰ شاگردان او به پایان رسید.

سانچس که خود دو سال بعد از گواردیولا از بارسا جدا شد، در مورد صحبت های پپ در آن دیدار گفت:” در آن دیدار که او برای آخرین بار به عنوان سرمربی، بارسا را همراهی کرد، در رختکن بازیکنان را جمع کرد و گفت:” بچه ها، اگر شما به دستاوردهای بزرگی رسیدید، به خاطر همه بازیکنانی است که اینجا هستند.”

عکس 01206653 گواردیولا در آخرین حضورش در رختکن بارسا چه گفت؟

در آنجا بازیکنانی مانند لیونل مسی، آندرس اینیستا، ژاوی، جرارد پیکه و کارلس پویول حضور داشتند؛ بازیکنانی که فوق العاده کار کرده بودند. اگر آنها خوب کار نمی کردند، تیم هم بد کار می کرد. آن تجربه همیشه در ذهن من ماند.

در طول سال ها، من یاد گرفتم که نسبت به هم تیمی هایم خودخواه نباشم. رشد من به عنوان یک بازیکن، به من اجازه داد تا بیشتر با هم تیمی هایم ارتباط برقرار کنم. فکر می کن هم تیمی هایم به من نیاز دارند و من هم به آنها نیاز دارم.

می خواهم به همه دستاوردهای فردی هم برسم و به همین دلیل، به حمایت آنها نیاز دارم.”

منبع خبر : ورزش‌سه

بخش های مرتبط : گواردیولا در آخرین حضورش در رختکن بارسا چه گفت؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *