جمعه , سپتامبر 22 2017
خانه / اخبار تکنولوژی / برگزاری فستیوال تجهیزات ورزشی و توانبخشی با هدف تجاری سازی

برگزاری فستیوال تجهیزات ورزشی و توانبخشی با هدف تجاری سازی

به گزارش ایرنا : برگزاری فستیوال تجهیزات ورزشی و توانبخشی با هدف تجاری سازی به گزارش روز شنبه گروه علمی ایرنا از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، فراخوان دریافت طرح ها و اختراعات فستیوال نوآوری های صنعت تجهیزات ورزشی و توانبخشی با شعار بستری برای تجاری سازی فرصتی برای سرمایه گذاری اعلام شد.
مرکز…

به گزارش روز شنبه گروه علمی ایرنا از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، فراخوان دریافت طرح ها و اختراعات فستیوال نوآوری های صنعت تجهیزات ورزشی و توانبخشی با شعار بستری برای تجاری سازی فرصتی برای سرمایه گذاری اعلام شد.
مرکز فن‌بازار ملی ‌ایران واقع در پارک فناوری پردیس معاونت علمی با همکاری شرکت فرابورس ایران و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست‌ جمهوری در ادامه برگزاری پنج فستیوال در صنعت لوازم خانگی، تجهیزات پزشکی، صنعت موادغذایی، صنعت پلاستیک و پلیمر و تجهیزات پزشکی، اقدام به برگزاری اولین فستیوال بازار دارایی فکری در حوزه نوآوری‌های صنعت تجهیزات ورزشی و توانبخشی کرده است.
محورهای این رویداد شامل ابزارهای تمرینی و کمک تمرینی رشته های ورزشی، بیومکانیک، مهندسی و فناوری ورزشی، تجهیزات آزمایشگاهی علوم ورزشی، تجهیزات توانبخشی ورزشی، شبیه ساز مدل های حرکتی ورزشی و مهندسی پزشکی است.
اختراعات پس از انتخاب و ارزیابی، در روز برگزاری فستیوال به مخاطبان معرفی شده و زمینه تعامل بین طرفین با برگزاری جلسات رو در رو فراهم می‌شود.
در صورت حصول توافق و انجام معامله از طریق بازار دارایی فکری، حمایت‌های مادی و معنوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در قالب تسهیلات ارائه می شود.
تسهیلات شامل تکمیل مستندات نوآوری‌ها برای ارائه به سرمایه گذاران (ارزیابی فنی اختراع و تهیه BP خلاصه)، سرمایه گذاری در نوآوری‌ها برای سرمایه گذاران و صنعتگران به میزان ۶۰ درصد قیمت معامله (اعم از خرید قطعی اختراع، لیسانس یا سرمایه گذاری مشترک) به عنوان تسهیلات خرید و پرداخت تا سقف پنج میلیارد ریال به صورت تسهیلات قرض الحسنه است.
مخترعان و نوآوران حقیقی و حقوقی که تمایل به حضور در این فستیوال دارند، لازم است فرم ثبت نام را تکمیل و به همراه تصویر گواهی ثبت اختراع و شناسنامه و کارت ملی حداکثر تا ۲۷ مرداد ماه سال جاری به آدرس پست الکترونیک [email protected] ارسال کنند.
فستیوال نوآوری های صنعت تجهیزات ورزشی و توانبخشی با حمایت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و به همت مرکز فن بازار ملی ایران در مهرماه سال جاری برگزار می شود.
علمی**۹۰۳۱**۱۸۳۴
خبرنگار: عادل پازیار ** انتشار: ناهید شفیعی
برای اطلاع از اخبار متنوع علمی و فناوری، با کانال علمی ایرنا در تلگرام همراه شوید:
[email protected]

منبع خبر : ایرنا

بخش های مرتبط : برگزاری فستیوال تجهیزات ورزشی و توانبخشی با هدف تجاری سازی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *