جمعه , سپتامبر 22 2017
خانه / اخبار فوتبال / با نظر کلانتری، فلاح دست به کارشد

با نظر کلانتری، فلاح دست به کارشد

به گزارش ورزش‌سه : با نظر کلانتری، فلاح دست به کارشد تیم فجر شهید سپاسی که تمرینات خود را برای حضور پر قدرت در مسابقات لیگ دسته اول آغاز کرده است دیروز با پنج بازیکن جدید به توافق رسید و قرارداد بست.

به گزارش “ورزش سه”، امین شجاعیان هافبک چپ پای سابق فجر که بازی های زیادی برای این تیم انجام داده بود بار دیگر به فجر بازگشت و قرارداد جدیدی با این تیم بست.

دیگر بازیکنی که دیروز با فجری ها به توافق رسید سعید قایدی فر بایکن فصل گذشته سپاهان بود که در پست دفاع چپ بازی میکند ،سومین بازیکن پیمان سلمانی دروازه بان فصل گذشته ذوب آهن بود.

در ادامه روز پر کار فجری ها احمد نصیری هافبک چپ پای فصل گذشته اینده سازان برق جدید فارس قرارداد خود را با فجری به امضا رساند تا سومین چپ پایی باشد که به فجر اضافه می شود ،پنجمین قرارداد با علی دغاغله مدافع فصل گذشته استقلال خوزستان بسته شد که برای انجام خدمت مقدس سربازی به فجرسپاسی پیوست.

فلاح مدیر عامل فجر شهید سپاسی در ابتدا علی اصغر کلانتری سرمربی موفق فجر در دو فصل گذشته را به این تیم برگردانده بود و این مربی نیز کادر فنی خود را با مهدی جعفری،چراغی و اسماعیل زارع تکمیل کرد .

منبع خبر : ورزش‌سه

بخش های مرتبط : با نظر کلانتری، فلاح دست به کارشد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *