چهار شنبه , سپتامبر 20 2017
خانه / اخبار ورزش / انتقاد تند آنچلوتی از مدیر برنامه های لواندوفسکی

انتقاد تند آنچلوتی از مدیر برنامه های لواندوفسکی

به گزارش ورزش‌سه : انتقاد تند آنچلوتی از مدیر برنامه های لواندوفسکی کارلو آنچلوتی، سرمربی بایرن مونیخ، معتقد است که روبرت لواندوفسکی از حضور در این باشگاه راضی است و مدیر برنامه های این مهاجم لهستانی را به دلیل صحبت های اخیر مورد انتقاد شدید قرار داد.

به گزارش “ورزش سه”، بعد از اینکه لواندوفسکی رقابت آقای گلی فصل قبل بوندس لیگا را به پیر امریک اوبامیانگ واگذار کرد، مایک بارسل، مدیر برنامه های او به کیکر گفت که این ستاره لهستانی از اینکه هم تیمی هایش در رسیدن به عنوان آقای گلی به او کمک نکردند، ناراحت است اما آنچلوتی این موضوع را رد کرد.

او به خبرنگاران گفت::” لواندوفسکی هیچ وقت پیش من شکایت نکرد و من در نهایت به او به خاطر فصل خوبی که داشت، تبریک گفتم. من از او راضی بودم و او هم از ما رضایت داشت.

عکس 01191013 انتقاد تند آنچلوتی از مدیر برنامه های لواندوفسکی

مانند همیشه، ایجنت هایی هستند که خیلی حرف می زنند و من نمی دانم چرا. این اولین بار نیست که یک مدیر برنامه از روزنامه ها برای بیان یک موضوع نادرست استفاده می کند؛ فقط همین. در یک دنیای بی نقص، مدیر برنامه های کمتر حرف می زدند.”

کارلتو همچنین در مورد کورنتین تولیسو، خرید جدید بایرن، گفت:” تولیسو هافبک خوبی است؛ یکی از بهترین بازیکنانی که در بازار موجود بود. او جای زیادی برای پیشرفت دارد. ما در خط میانی رقابت زیادی داریم اما فکر می کنم رودی و تولیسو می توانند خط میانی ما را قوی تر کنند.”

منبع خبر : ورزش‌سه

بخش های مرتبط : انتقاد تند آنچلوتی از مدیر برنامه های لواندوفسکی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *