پنجشنبه , سپتامبر 21 2017
خانه / اخبار ورزش / تلاش مجدد بیرین برای بازگشت به بارسلونا

تلاش مجدد بیرین برای بازگشت به بارسلونا

به گزارش ورزش‌سه : تلاش مجدد بیرین برای بازگشت به بارسلونا هکتور بیرین، مدافع راست اسپانیایی آرسنال قصد دارد هر طور که شده به بارسلونا بازگردد.

به گزارش “ورزش سه”، بارسلونا قصد دارد برای تقویت خود در دفاع راست اقدام به جذب هکتور بیرین کند؛ ستاره ۲۱ ساله آرسنال که محصول آکادمی لاماسیاست ولی در نوجوانی راهی آرسنال شد و حالا به یک گزینه ثابت در سمت راست توپچی ها بدل شده است.

از هکتور بیرین به عنوان جدی ترین گزینه بارسا نام برده شده بود ولی مخالفت جدی آرسنال و به خصوص آرسن ونگر باعث شده تا احتمال پیوستن بیرین به بارسا بسیار کاهش یابد. ضمن اینکه رقم ۶۰ میلیون یورویی برای جدایی بیرین نیز مزید بر علت شده تا فعلا بارسلونا به فکر گزینه ای دیگر برای دفاع راست باشد.

عکس 01206055 تلاش مجدد بیرین برای بازگشت به بارسلونا

با وجود اینکه به نظر می رسد انتقال بیرین به بارسا تقریبا منتفی شده باشد؛ اما امروز مارکا ادعا کرد که این مدافع ۲۱ ساله، قصد دارد به زودی در نشست با آرسن ونگر یا مدیریت آرسنال، از تمایلش برای جدایی و بازگشت به بارسلونا خبر بدهد.

هنوز مشخص نیست این نشست ویژه با ونگر خواهد بود یا مدیران آرسنال ولی مارکا ادعا کرده است که بیرین تصمیمش برای جدایی را گرفته و قصد دارد مستقیما این موضوع را با توپچی ها در میان بگذارد. باشگاه بارسلونا نیز منتظر این اتفاق است تا پس از آن به مذاکره با آرسنالی ها وارد شود.

مسئولان بارسا معتقدند که بهترین راه برای جذب بیرین این است که ابتدا خود بازیکن تصمیمش به جدایی را علنی کند تا سپس در مذاکرات رودررو با آرسنالی ها، دست پیش را داشته باشند.

منبع خبر : ورزش‌سه

بخش های مرتبط : تلاش مجدد بیرین برای بازگشت به بارسلونا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *