پنجشنبه , سپتامبر 28 2017
خانه / اخبار جامعه / آخرین وضعیت پرونده حمله‌کنندگان به رییس جمهور در روز قدس/ افراد شناسایی شده در حال احضار شدن هستند

آخرین وضعیت پرونده حمله‌کنندگان به رییس جمهور در روز قدس/ افراد شناسایی شده در حال احضار شدن هستند

به گزارش خبرآنلاین : آخرین وضعیت پرونده حمله‌کنندگان به رییس جمهور در روز قدس/ افراد شناسایی شده در حال احضار شدن هستند ایسنا نوشت: استاندار تهران بر ضرورت تسریع در شناسایی و برخورد با عوامل هتک حرمت رییس جمهوری در راهپیمایی روز قدس تاکید کرد.

سیدحسین هاشمی درباره آخرین وضعیت پیگیری ماجرای هتک حرمت رییس جمهور در روز قدس، گفت: دادستانی پیگیر این موضوع است و ما نیز در استانداری پیگیری‌های لازم را انجام داده‌ایم.

وی گفت: دادستان تهران مواردی را در این زمینه اعلام کرده است. تعدادی از این افراد شناسایی و به تدریج در حال احضار شدن هستند که تاکنون سه نفر از این افراد احضار شده و مابقی نیز احضار خواهند شد.

استاندار تهران با تاکید بر ضرورت برخورد با عاملان این اتفاق گفت: امیدواریم که این افراد شناسایی و در سریع‌ترین زمان ممکن به به اتهامات آنان رسیدگی و براساس قانون با آنان برخورد شود.

هاشمی همچنین درباره سرانجام افزایش کرایه ناوگان حمل و نقل عمومی گفت: این موضوع مستقیما به استانداری مربوط نمی‌شود. فرمانداری با این موضوع مخالفت کرده بود که مساله به شورای حل اختلاف ارجاع و پس از آن افزایش قیمت قیمت‌ها ابلاغ شد.

۴۷۲۳۵

منبع خبر : خبرآنلاین

بخش های مرتبط : آخرین وضعیت پرونده حمله‌کنندگان به رییس جمهور در روز قدس/ افراد شناسایی شده در حال احضار شدن هستند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *