سه شنبه , سپتامبر 12 2017
خانه / اخبار انتخابات / مبارزه با قاچاق کالا؛

مبارزه با قاچاق کالا؛

به گزارش ایسنا : مبارزه با قاچاق کالا؛ سومین مناظره شش نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با موضوع سیاسی – فرهنگی بعد از ظهر روز جمعه پانزدهم اردیبهشت‌ماه میان مصطفی میرسلیم، اسحاق جهانگیری، محمدباقر قالیباف، مصطفی هاشمی‌طبا، حسن روحانی و ابراهیم رئیسی در حال برگزار…

به گزارش ایسنا این مناظره سه ساعته که در آن کاندیداها درباره برنامه‌ها و دیدگاه‌های خود در حوزه مسائل اقتصادی به بحث می‌پردازند به صورت زنده از شبکه یک سیما و رادیو ایران در حال پخش است.

گفتنی است اولین مناظره کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری با موضوع اجتماعی روز هشتم اردیبهشت برگزار شد. دومین مناظره نیز رو پانزدهم اردیبهشت در حوزه مسائل سیاسی – فرهنگی برگزار شد، و مناظره اقتصادی نیز در امروز؛ ۲۲ اردیبهشت‌ماه در حال برگزاری است.

برنامه‌های شما برای برخورد با قاچاق کالا چیست؟

عکس 57484851 مبارزه با قاچاق کالا؛

اسحاق جهانگیری به اولین سوال آخرین مناظره کاندیداهای ریاست جمهوری در مورد برنامه‌اش برای مبارزه با قاچاق کالا پاسخ داد.

به گزارش ایسنا، اسحاق جهانگیری به اولین سوال آخرین مناظره کاندیداهای ریاست جمهوری در موردبرنامه اش در برخورد با قاچاق کالا در راستای برنامه‌های اقتصاد مقاومتی پاسخ داد.

بعد از سخنان اسحاق جهانگیری هر کدام از کاندیداها به بیان نقطه نظرات خود می‌پردازند و پس از آن جهانگیری جمعبندی خود را ارایه می‌کنند.

ادامه دارد…

منبع خبر :

بخش های مرتبط : مبارزه با قاچاق کالا؛

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *