پنجشنبه , سپتامبر 28 2017
خانه / اخبار سیاست / شیعه و سنی برادروار از مرزهای کشور دفاع می کنند

شیعه و سنی برادروار از مرزهای کشور دفاع می کنند

به گزارش مهر : شیعه و سنی برادروار از مرزهای کشور دفاع می کنند فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه گفت: در جنوب شرق کشور هم اینک پنج قرارگاه فعال است که نیروهای شیعه و سنی در کنار هم در این قرارگاه‌ها برای امنیت، عمران و آبادانی منطقه تلاش می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار محمد مارانی فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در جنوب شرق در آیین تودیع و معارفه فرماندهان قرارگاه شهید معمار و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ایرانشهر با اشاره به تحولات منطقه و تلاش دشمنان برای اختلاف انداختن میان مذاهب اظهار داشت: افتخار همه مردم ایران از مذاهب و اقوام مختلف این است که زیر پرچم ولایت در راستای پیشبرد اهداف نظام در کنار هم هستند.

وی بیان کرد: تاکید رهبر معظم انقلاب بر وحدت، انسجام و اتحاد میان شیعه و سنی است و بارها بیان کردند که اگر شیعه به مقدسات سنی توهین کند شیعه نیست و اگر سنی به مقدسات شیعه توهین کند او هم سنی و مسلمان نیست.

سردار مارانی در ادامه تصریح کرد: در جنوب شرق کشور هم اینک پنج قرارگاه فعال است که نیروهای شیعه و سنی در کنار هم در این قرارگاه‌ها برای امنیت، عمران و آبادانی منطقه تلاش می‌کنند.

وی امنیت پایدار و تحقق اقتصاد مقاومتی را از اولویت‌های سپاه ذکر کرد و افزود: دشمنان ایران اسلامی به دنبال اختلاف انداختن در کشور هستند که مردم باید در مقابل دسیسه‌های آنان هوشیار باشند.

فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در پایان خاطرنشان کرد: روزی در این منطقه گروهک‌هایی همچون ریگی و تروریست‌های وابسته به سرویس‌های جاسوسی بیگانگان فعال بودند که با تلاش نیروهای قرارگاه و با همکاری مردم همه آنان متلاشی شدند.

منبع خبر : مهر

بخش های مرتبط : شیعه و سنی برادروار از مرزهای کشور دفاع می کنند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *