سه شنبه , سپتامبر 19 2017
خانه / اخبار جامعه / امروز مدعیان سینه چاک حقوق بشر بی آبرو شدند

امروز مدعیان سینه چاک حقوق بشر بی آبرو شدند

به گزارش خبرنگاران جوان : امروز مدعیان سینه چاک حقوق بشر بی آبرو شدند

عکس 6447851_408 امروز مدعیان سینه چاک حقوق بشر بی آبرو شدندبه گزارش خبرنگار حوزه حقوقی- قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ محمد جواد لاریجانی دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضاییه در نشست خبری که امروز (سه شنبه) برگزار شد، اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران تجربه انقلابی ملت ما است و نباید فراموش کنیم از این تجربه جریانی به نام جمهوری اسلامی براساس عقلانیت اسلامی تشکیل شد که این نظام از لحاظ مشروعیت دارای پایه و اساس تفکر انبیا و پایه دموکراسی است.

وی افزود:تا امروز بشر، بیش از ۲۰ مدل دموکراسی در جهان تجربه شده است که بهترین آن در کشور ما اجرا می‌شود و مردم رئیس جمهور خود را انتخاب می‌کنند.

آملی لاریجانی تصریح کرد: جمهوری اسلامی بزرگ ترین دموکراسی غرب آسیا است. جهان نمی توانست دموکراسی که بر پایه اسلام در کشور ما اجرا می شود ببیند که در جهان حاکم است.

دبیر ستاد حقوق بشر ادامه داد: در شرایط امروز مدعیان سینه چاک حقوق بشر در دنیا بی اعتبار شدند به عنوان مثال آمریکا که پر ادعا‌ترین کشور در موضوع حقوق بشر است، اما کارنامه‌ای فاجعه بار در اجرای حقوق بشر دارد و زمانی که ترامپ با یک معامله ۵۰۰ هزار میلیاردی کشور عربستان را که یک کشور ابتدایی و قرون وسطایی است و داعش را تشکیل داده و کودک کش است را مدافع حقوق بشر معرفی می‌کند، باید به حقوق بشر این کشور‌ها پی ببریم.

دبیر ستاد حقوق بشر گفت: کشور فرانسه که ادعای حقوق بشری را دارد می‌بینیم که این کشور محل پذیرایی گروهی از منافقان شده است.

آملی لاریجانی با بیان اینکه باید محیط حقوق بشری خود را خوب بشناسیم، گفت: کشور ما را تحت عناوین مختلفی از جمله صدور برخی احکام برای متهمان تحریم می‌کنند که البته باید تاکید کرد که این مسائل همه بهانه است و مسایل دیگری وجود دارد.

در حال تکمیل…

منبع خبر : خبرنگاران جوان

بخش های مرتبط : امروز مدعیان سینه چاک حقوق بشر بی آبرو شدند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *