جمعه , سپتامبر 22 2017
خانه / اخبار ورزش / روزنامه‌های کاتالان: سبایوس به بارسا نزدیک شد

روزنامه‌های کاتالان: سبایوس به بارسا نزدیک شد

به گزارش ورزش‌سه : روزنامه‌های کاتالان: سبایوس به بارسا نزدیک شد دو روزنامه مشهور کاتالان، موندو دپورتیوو و اسپورت مدعی شدند که سبایوس، ستاره رئال بتیس، بارسلونا را به رئال ترجیح داده و به زودی به این تیم خواهد پیوست.

به گزارش “ورزش سه”، سبایوس در یورو زیر ۲۱ ساله ها درخشش فوق العاده ای داشت و توانست عنوان بهترین بازیکن جام را از آن خود کند. این درخشش باعث شده تا توجهات از جمله رئال و بارسا بیشتر به ائ باشد. بدین ترتیب هر دو باشگاه برای جذبش اقدام کردند که رقابت شدیدی بین دو طرف داغ شده است.

روز گذشته رسانه های رئالی مدعی شده بودند که هر چند بتیس با فروش او به رئال چندان موفقت نیست ولی دل این بازیکن با رئال است و می‌خواهد فصل آینده در رئال باشد. با این حال روزنامه های امروز کاتالونیا از علاقه سبایوس به بارسا و بالا رفتن احتمال پیوستنش به این تیم خبر داده است.

عکس 01207654 روزنامه‌های کاتالان: سبایوس به بارسا نزدیک شد

عکس 01207655 روزنامه‌های کاتالان: سبایوس به بارسا نزدیک شد

موندو دپورتیوو در صفحه اولش نوشته:” سبایوس بارسلونا را ترجیح می‌دهد.” در حقیقت آنها مدعی شدند که سبایوس هیچ مشکلی برای حضور در بارسا ندارد و به زودی به جمع بازیکنان اضافه خواهد شد. روزنامه اسپورت نیز در صفحه اولش با انتشار عکسی از او مدعی شده که این انتقال بسیار نزدیک خواهد بود.

منبع خبر : ورزش‌سه

بخش های مرتبط : روزنامه‌های کاتالان: سبایوس به بارسا نزدیک شد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *