سه شنبه , سپتامبر 19 2017
خانه / اخبار پلیس / تمهیدات یگان ویژه ناجا برای تسهیل تردد زوار اربعین حسینی(ع)

تمهیدات یگان ویژه ناجا برای تسهیل تردد زوار اربعین حسینی(ع)

به گزارش ایرنا : تمهیدات یگان ویژه ناجا برای تسهیل تردد زوار اربعین حسینی(ع) به گزارش روز شنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمد کرمی در بازدید از پایانه مرزی و جلسه زیرساخت های اربعین در مهران، افزود: به حول و قوه الهی از چند ماه پیش، تدابیر و اقدامات لازم برای امنیت و خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی(ع) پیش…

به گزارش روز شنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمد کرمی در بازدید از پایانه مرزی و جلسه زیرساخت های اربعین در مهران، افزود: به حول و قوه الهی از چند ماه پیش، تدابیر و اقدامات لازم برای امنیت و خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی(ع) پیش بینی شده و یگان ویژه با تمام قدرت از توان خود در این راستا استفاده می کند.
وی افزود: تمامی دستگاه‌ها از تمام ظرفیت‌های خود در کنار یگان ویژه برای خدمات‌ رسانی به زائران اربعین استفاده خواهند کرد که هماهنگی های لازم با سایر نهادها و اداره های ذیربط انجام شده تا خدمات دهی به زوار حسینی به صورت مناسب انجام شود.
سرهنگ کرمی با تأکید بر آمادگی یگان ویژه برای تامین امنیت مراسم اربعین حسینی(ع) و تسهیل تردد زوار، گفت: مصمم هستیم با همراهی و همکاری سایر نهادها و ارگان ها بهترین و بیشترین خدمات را امسال به زائران ارائه کنیم.
این مقام انتظامی ابراز امیدواری کرد: با تکمیل پروژه های مربوط به زیرساخت ها در استان ایلام به ویژه پروژه های راه سازی در مسیر ایلام به مهران، تردد زائران در اربعین حسینی با کمترین مشکل انجام شود.
وی خاطرنشان کرد: یگان ویژه همزمان با حضور زائران اربعین حسینی(ع) در مهران با تمام توان و با آمادگی کامل و تجربه ای که از سال های گذشته در این ماموریت دارد ،با روحیه جهادی و علاقه مندی کامل با همه امکانات در امر تسهیل تردد و تامین امنیت کامل زوار خدمت رسانی می کند.
کرمی با اشاره به پیش بینی افزایش تعداد زائران در اربعین امسال، تصریح کرد: باید با توجه به زمان باقی مانده تمام دستگاه ها نواقص و کمبودها را احصاء و در رفع آن ها اقدام کنند.
اجتمام۹۱۰۵**۱۵۶۹
تنظیم:معصومه نیکنام ** انتشار: علی حبیبی
*آگاهی از آخرین اخبار اجتماعی و حوادث ایران و جهان در کانال تلگرام گروه اجتماعی ایرنا:
@irnaej

منبع خبر : ایرنا

بخش های مرتبط : تمهیدات یگان ویژه ناجا برای تسهیل تردد زوار اربعین حسینی(ع)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *