سه شنبه , سپتامبر 19 2017
خانه / اخبار ورزش / اعلام رسمی زمان برگزاری مراسم The Best فیفا

اعلام رسمی زمان برگزاری مراسم The Best فیفا

به گزارش ورزش‌سه : اعلام رسمی زمان برگزاری مراسم The Best فیفا فیفا قصد دارد با تغییر فرمت جوایز The Best، به جای انتخاب بهترین های سال، بهترین های هر فصل را معرفی کند.​​​​​​ و به همین دلیل تاریخ برگزاری مراسم از ژانویه به اکتبر تغییر پیدا کرده است.

به گزارش “ورزش سه”، جوایز بهترین های فیفا که چند سال با توپ طلای فرانس فوتبال به طور مشترک برگزار می شد، از امسال به شکل و جایزه ای جدید توسط فیفا اهدا می شود و مسئولان فیفا برای اینکه هرچه بیشتر از زیر سایه جایزه معتبرتر توپ طلا خارج شوند، زمان اهدا این جایزه را هم تغییر دادند.

عکس 01208263 اعلام رسمی زمان برگزاری مراسم The Best فیفا

امروز فیفا اعلام کرد که زمان برگزاری مراسم The Best، بیست و سوم ماه اکتبر(اول آبان) خواهد بود و این مراسم در شهر لندن برگزار می شود.

با تغییر فرمت، موفقیت در لیگ قهرمانان اروپا و تورنمنت های ملی بزرگ در انتخاب بهترین بازیکن فیفا بسیار تاثیرگذارتر خواهد شد. سال گذشته این عنوان به رونالدو رسید و پیش بینی می شود که فوق ستاره پرتغالی امسال هم این جایزه را در رقابت با مسی از آن خود کند.

رونالدو با رئال فاتح لالیگا و لیگ قهرمانان شد ولی مسی با بارسلونا قهرمانی در کوپا دل ری را کسب کرد. رونالدو در لیگ قهرمانان آقای گل شد و مسی نیز در لالیگا.

منبع خبر : ورزش‌سه

بخش های مرتبط : اعلام رسمی زمان برگزاری مراسم The Best فیفا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *