پنجشنبه , سپتامبر 21 2017
خانه / اخبار سیاست / نباید فقط دولت و وزارتخانه‌ای را در حوزه فرهنگ مقصر دانست

نباید فقط دولت و وزارتخانه‌ای را در حوزه فرهنگ مقصر دانست

به گزارش خبرنگاران جوان : نباید فقط دولت و وزارتخانه‌ای را در حوزه فرهنگ مقصر دانست

عکس 6625459_807 نباید فقط دولت و وزارتخانه‌ای را در حوزه فرهنگ مقصر دانستبه گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، احمد همتی نماینده مردم سمنان در جریان روند رای اعتماد به کابینه پیشنهادی دولت دوازدهم و در موافقت با کلیات آن اظهار داشت: نقل قول رئیس جمهور مبنی بر وزیر اعلام نشدن زنان این بود که بنا به دلایلی نشد این زنان به عنوان وزیر معرفی شوند پس آقای ذوالنور بهتر است درست قضاوت کنیم.

وی افزود: مراکز مرتبط با فرهنگ کشور شورای عالی فرهنگی، سازمان تبلیغات اسلامی، صدا و سیما، نهادهای فرهنگی و مساجد و … هستند که مجموع بودجه شان بیش از ۸۵ درصد بودجه است آیا اینها به ما گفتند در حوزه فرهنگ چه کرده اند؟

نماینده مردم سمنان تصریح کرد: نباید فقط فرد، دولت و وزارتخانه ای را در حوزه فرهنگ مقصر دانست، با تنوع در سلایق و تنوع دیدگاه ها در کشور و برخی جوسازی ها، انتخاب کابینه ای که بتواند نظر همه را جلب کند، دشوارترین کار در انتخاب کابینه در جهان باشد.

همتی گفت: برای برنامه ریزی به ثبات، آرامش، امنیت، مشی اعتدال، عدالت اجتماعی، خرد جمعی و رضایتمندی عمومی و … نیاز داریم که اینها راه نجات کشور است. همچنین برای فقر زدایی نیاز به هدفمندی واقعی داشتیم، سه درصد درآمد نفتی برای مناطق محروم در نظر گرفته شد و مبلغ سه برابری یارانه به افراد تحت پوشش اختصاص یافت.

این نماینده مجلس بیان داشت: برنامه های بخش سلامت و طرح پزشک خانواده از برنامه اصلی حوزه سلامت و بهداشت دولت هستند، در مبارزه با فساد ایجاد دولت الکترونیک، ایجاد شفافیت و سیستم جدید مالیاتی مد نظر است.

این خبر در حال تکمیل است…

رای اعتماد مجلس به کابینه دوم حسن روحانی موافقان و مخالفان کابینه دوازدهم اعضای پیشنهادی کابینه دوازدهم+اسامی و برنامه وزرا

منبع خبر : خبرنگاران جوان

بخش های مرتبط : نباید فقط دولت و وزارتخانه‌ای را در حوزه فرهنگ مقصر دانست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *