پنجشنبه , سپتامبر 14 2017
خانه / اخبار سیاست / برقراری آرامش در وزارت اطلاعات از اقدامات علوی بوده است

برقراری آرامش در وزارت اطلاعات از اقدامات علوی بوده است

به گزارش خبرنگاران جوان : برقراری آرامش در وزارت اطلاعات از اقدامات علوی بوده است

عکس 6630482_134 برقراری آرامش در وزارت اطلاعات از اقدامات علوی بوده استبه گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، عزیز اکبریان نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در جریان رای اعتماد به کابینه دوازدهم و در موافقت با حجت‌الاسلام سید محمود علوی وزیر پیشنهادی اطلاعات گفت: وزرات اطلاعات از ارکان امنیتی کشور است و در دنیای معاصر مفهوم امنیت فیزیکی با ماموریت های این وزراتخانه گره خورده است.

وی با بیان اینکه وزرات اطلاعات درمبارزه با جاسوسی و نیز در منطقه عملکرد خوبی داشته است، تصریح کرد: وزارت اطلاعات در کنار نیروهای مسلح، بسیج نیروی قدس و نیروی انتظامی جزیره امنیتی را برای جمهوری اسلامی به وجود آوردند که شخص وزیر نقش پدری در این موضوع داشته است و توانسته در این چهار سال رسالت خودش را به سرانجام برساند.

اکبریان با تأکید بر اینکه وزرات اطلاعات در معرفی مفاسد بی کار ننشسته است، گفت: وزارت اطلاعات در این زمینه منجر به بازگشت ۳۷ هزار میلیارد تومان شده است و کشف بیش از ۳۰۰ تن مواد مخدر سنتی و صنعتی از اقدامات وزارت اطلاعات بوده است.

این خبر در حال تکمیل است…

موافقان و مخالفان وزیر پیشنهادی اطلاعات رای اعتماد مجلس به کابینه دوم حسن روحانی موافقان و مخالفان کابینه دوازدهم اعضای پیشنهادی کابینه دوازدهم+اسامی و برنامه وزرا

منبع خبر : خبرنگاران جوان

بخش های مرتبط : برقراری آرامش در وزارت اطلاعات از اقدامات علوی بوده است

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *