پنجشنبه , سپتامبر 21 2017
خانه / اخبار ورزش / پاری سن ژرمن فعلا قید امباپه را زد

پاری سن ژرمن فعلا قید امباپه را زد

به گزارش ورزش‌سه : پاری سن ژرمن فعلا قید امباپه را زد روزنامه مارکا مدعی شد که ناصر الخلیفی، به خاطر فشارهای احتمالی از سوی دیگر باشگاه‌های اروپایی قصد دارد قید خرید نیمار، ستاره موناکو را بزند.

به گزارش “ورزش سه”، پس از هزینه ۲۲۲ میلیون یورویی برای جذب نیمار، دیگر باشگاه های اروپایی پیگیر نحوه پرداخت این ارقام از سوی پاری سن ژرمن هستند. قیمت امباپه برای پی اس جی حدود ۲۰۰ میلیون یورو خواهد بود و در صورت جذبش، پاریسی ها در یک فصل نقل و انتقالات نزدیک به ۵۰۰ میلیون یورو هزینه کرده اند.

عکس 01232925 پاری سن ژرمن فعلا قید امباپه را زد

قوانین فیرپلی مالی، چند سال پیش برای جلوگیری از خریدهای بی رویه باشگاه های متمول وضع شد و به نظر این قوانین، کارایی چندانی در مقابل تیم های قدرتمند ندارد. انتقادات بسیاری به یوفا و کمیته فیرپلی مالی به خاطر دست باز باشگاه های برای ارائه پیشنهادات نجومی وارد شده و بسیاری معتقدند که پروژه فیرپلی مالی، یک پروژه شکست خورده است.

حال با بالارفتن فشارها، مارکا مدعی شد که ناصر الخلیفی فعلا قید خرید امباپه را زده تا کمی از این فشارها بکاهد.

شرایط امباپه در موناکو نامشخص است و این بازیکن منتظر است تا تکلیفش هر چه سریعتر مشخص شود. او علاقه مند به حضور در رئال یا پی اس جی است ولی باید دید که در نهایت کدام تیم او را جذب خواهد کرد.

منبع خبر : ورزش‌سه

بخش های مرتبط : پاری سن ژرمن فعلا قید امباپه را زد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *