سه شنبه , سپتامبر 19 2017
خانه / اخبار سیاست / مخالفت نمایندگان به سه شیفته شدن جلسه امروز رای اعتماد مجلس

مخالفت نمایندگان به سه شیفته شدن جلسه امروز رای اعتماد مجلس

به گزارش خبرنگاران جوان : مخالفت نمایندگان به سه شیفته شدن جلسه امروز رای اعتماد مجلس

عکس 6631894_388 مخالفت نمایندگان به سه شیفته شدن جلسه امروز رای اعتماد مجلسبه گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، علی لاریجانی رئیس شورای اسلامی بعد از پایان اظهارات وزیر پیشنهادی امور اقتصادی و دارایی در صحن علنی امروز (چهارشنبه، ۲۵ مرداد ماه) خطاب به نمایندگان گفت: تاکنون درباره ۴ وزیر پیشنهادی ومخالفان و موافقان صحبت کرده‌اند و تقریبا ۱۳ وزیر باقی مانده‌اند.

اما قبل از بیان سخنان لاریجانی درباره رای گیری در مورد سه شیفته شدن جلسه رای اعتماد امروز نمایندگان شروع به مخالفت کردند، در این میان لاریجانی با خنده، گفت: مگر شما می‌دانید که من می‌خواهم چه بگویم؟

رئیس مجلس ادامه داد: پیش از این بر اساس رای گیری قرار شد که تا ساعت ۱۹ جلسه رای اعتماد به طول بیانجامد، اما اگر بخواهیم پنج شنبه (فردا) جلسه رای اعتماد پایان یابد باید امروز به مدت ۲ ساعت بعد از نماز مغرب در مجلس بمانیم.

لاریجانی تاکید کرد: در غیر این صورت شنبه نیز جلسه رای اعتماد ادامه خواهد داشت.

اما نمایندگان مجلس همچنان به مخالفت خود ادامه دادند و لاریجانی ادامه جلسه رای اعتماد را بعد از نماز مغرب به رای گیری گذاشت که نمایندگان با ۷۶ رای موافق، ۱۵۰ رای مخالف از مجموع ۲۶۱ نماینده حاضر در صحن با ادامه جلسه با سه شیفته شدن جلسه امروز مجلس مخالفت کردند.

لاریجانی با دیدن رای نمایندگان با خنده گفت: «رای نیاورد بد جور هم رای نیاورد» پس اکنون تا ساعت ۱۹می‌مانیم و نمایندگان و وزرا اگر خلاصه تر حرف بزنند شاید بشود فردا تمام کرد وگرنه شنبه نیز جلسه رای اعتماد ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

منبع خبر : خبرنگاران جوان

بخش های مرتبط : مخالفت نمایندگان به سه شیفته شدن جلسه امروز رای اعتماد مجلس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *