چهار شنبه , سپتامبر 27 2017
خانه / اخبار اقتصاد / نسخه انگلیسی«عصر خودرو»راه اندازی شد

نسخه انگلیسی«عصر خودرو»راه اندازی شد

به گزارش عصرخودرو : نسخه انگلیسی«عصر خودرو»راه اندازی شد عصر خودرو: ۶ سال پیش در چنین روزی نسخه انگلیسی پایگاه خبری «عصر خودرو» با هدف انعکاس دستاوردهای صنعت خودرو ایران و کمک به جهانی شدن این صنعت راه اندازی شد.

به گزارش پایگاه خبری «عصرخودرو» مدیران پایگاه خبری عصرخودرو آن زمان اعلام کردند “شاید در گذشته انتشار اخبار و اطلاع رسانی به زبان انگلیسی احتیاجی نبود یا فقط سیاسیون و کسانی که در تعامل با خارجیان بودند به این زبان نیاز داشتند اما امروزه همه اقشار جامعه نیازمند آن هستند .”

http://www.asrekhodro.com/News/10816

نقل و انتقال سهام خودرویی‌ها قانونی شد
۲۹ مرداد سال ۹۰ جمشید پژویان رئیس وقت شورای رقابت گفت: مواضع این شورا در مورد احتمال ابطال معامله سهام خودرو سازها و نظر مجلس در این باره را اعلام کرد. وی همچنین گفت واگذاری هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس امکان پذیر نیست و شرکت های حاضر در آن باید تک به تک وارد بورس شوند.

http://www.asrekhodro.com/News/10806

315هزار خودرو در گروه سایپا تولید شد
۶ سال پیش در چنین روزی گروه خودروسازی سایپا اعلام کرد: درپنج ماهه نخست امسال ۳۱۵ هزار دستگاه انواع خودرو سواری، دو دیفرانسیل، وانت و کامیون سبک وسنگین تولید کرده است که این میزان تولید خودرو در مقایسه با مدت مشابه سال قبل بیش از ۱۲ درصد افزایش نشان می دهد.

http://www.asrekhodro.com/News/10818

منبع خبر : عصرخودرو

بخش های مرتبط : نسخه انگلیسی«عصر خودرو»راه اندازی شد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *