یکشنبه , سپتامبر 24 2017
خانه / اخبار سینما / «سیلوستر استالونه» در جست‌وجوی سیاهی‌لشکر!

«سیلوستر استالونه» در جست‌وجوی سیاهی‌لشکر!

به گزارش ستاره‌ها : «سیلوستر استالونه» در جست‌وجوی سیاهی‌لشکر! آژانس بازیگر‌یاب در جست‌وجوی سیاهی‌لشکر برای فیلم سینمایی جدید سیلوستر استالونه است. این فیلم در مرکز بازپروری زندان اوهایو فیلمبرداری خواهد شد.

به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری فارس: سیلوستر استالونه در تدارک سیاهی‌لشکر برای فیلم جدیدش است.
آژانس بازیگر‌یاب در جستجوی سیاهی‌لشکر برای فیلم سینمایی جدید سیلوستر استالونه است. این فیلم در مرکز بازپروری زندان اوهایو فیلمبرداری خواهد شد.

این لوکیشن که در منزفیلد واقع شده محل فیلمبرداری زندان سابق در فیلم «فرار از زندان شاوشنگ» است. اعضای شورای شهر منزفیلد می‌گویند که این فیلم که با عنوان «نقشه فرار۲» تولید خواهد شد از سری فیلم‌های «نقشه فرار» با نقش‌آفرینی سیلوستر استالونه است که محوریت داستان آن در مورد «فرار از زندان» است.

عوامل این فیلم اعلام کردند که فیلمبرداری این فیلم اواسط ماه سپتامبر آغاز و اوایل اکتبر پایان خواهد یافت. عوامل این فیلم در حال لوکیشن یابی برای باقی صحنه‌های فیلم از جمله مکان‌های اداری و غیره هستند.

این دومین فیلمی است که استالونه در منزفیلد بازی می‌کند که ۸۰ مایل با کلیولند فاصله دارد. اولین سری از این مجموعه «تانگو و پول نقد» بود که در سال ۱۹۸۹ با بازی کورت راسل تولید شد.

عوامل این فیلم اعلام کردند که «نقشه فرار۲» در اواخر سال ۲۰۱۸ یا اوایل ۲۰۱۹ به سینماها خواهد آمد.

منبع خبر : ستاره‌ها

بخش های مرتبط : «سیلوستر استالونه» در جست‌وجوی سیاهی‌لشکر!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *