جمعه , سپتامبر 22 2017
خانه / اخبار ورزش / کدام فدراسیون‌ها منحل می‌شوند؟

کدام فدراسیون‌ها منحل می‌شوند؟

به گزارش ورزش‌سه : کدام فدراسیون‌ها منحل می‌شوند؟ با اعلام وزیر ورزش باید از این پس در انتظار کاهش تعداد فدراسیون های ورزشی باشیم.

به گزارش “ورزش سه”، هم اکنون ۵۰ فدراسیون ورزشی به عنوان زیرمجموعه وزارت، هدایت ورزش کشور را برعهده دارند. البته برخی از فدراسیون ها بیش از یک رشته را به عنوان رشته های تحت پوشش خود دارند و دامنه فعالیت های آنها گسترده تر است.

با این حال مسعود سلطانی فر کاهش تعداد فدراسیون ها را یکی از برنامه های خود برای دوره جدید قرار داده است. او اعتقاد دارد برخی از رشته ها می توانند در قالب انجمن و به عنوان زیر مجموعه فدراسیون های دیگر فعالیت کنند چون اداره یک فدراسیون هزینه های زیادی را برای ورزش کشور ایجاد می کند.

وزیر ورزش در این باره گفته است: «در بحث تعداد فدراسیون‌ها باید تجدید نظر ‏کنیم. برخی بخش‌ها نیازی به سطح مدیریتی فدراسیون ندارند و الان شاهد هستیم بیشتر اعتبارات دولت برای برخی فدراسیون‌ها صرف حقوق و مزایای کارکنان می‌شود.» ‏

بدون شک باید برای کاهش تعداد فدراسیون ها کارشناسی صورت گیرد و به جز فدراسیون هایی که المپیکی محسوب می شوند، باید دید از میان سایر رشته ها کدام یک از این پس به عنوان انجمن کار خود را دنبال می کنند.

منبع خبر : ورزش‌سه

بخش های مرتبط : کدام فدراسیون‌ها منحل می‌شوند؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *