چهار شنبه , سپتامبر 20 2017
خانه / اخبار ورزش / گیگز: یونایتد با مورینیو توقف ناپذیر خواهد شد

گیگز: یونایتد با مورینیو توقف ناپذیر خواهد شد

به گزارش ورزش‌سه : گیگز: یونایتد با مورینیو توقف ناپذیر خواهد شد رایان گیگز، اسطوره منچستریونایتد، سال خوبی را با ژوزه مورینیو برای شیاطین سرخ پیش بینی می‌کند.

به گزارش “ورزش سه”، شاگردان آقای خاص در دو بازی اول خود در لیگ مقابل وستهام و سوانسی، با دو پیروزی ۴-۰ حریفان را شکست داده اند و شرایط بسیار خوبی را تجربه می‌کنند. حال گیگز مدعی شد که یونایتد با مورینیو می‌تواند روزهای خوبی را سپری می‌کند.

عکس 01234927 گیگز: یونایتد با مورینیو توقف ناپذیر خواهد شد

او گفت:” وقتی تیم‌های ژوزه مورینیو راه بیفتند، متوقف کردن آنها دشوار است. او در گذشته نیز این کار را کرده و در حالی که مدیریت رسانه‌ها نیز در این شرایط بسیار مهم است، او به خوبی نشان داده که می‌تواند اوضاع را تحت کنترل قرار دهد.

تیم تجربه بسیار خوبی دارد و هر کس کار خود را انجام می‌دهد. مایکل کریک و اشلی یانگ هنوز بازی نکرده اند ولی آنها تجربه عالی دارند و مورینیو به آنها اعتماد دارد و این در حالیست که کریس اسمالینگ و داوید دخیا نیز تجربه قهرمانی لیگ را دارند.

با نمانیا ماتیچ و روملو لوکاکو، تیم قدرتمندی هستند ولی چیزی که دیدنش جذاب است این است که بازیکنان خلاق تیم خیلی آماده اند. هنریک مخیتاریان ۴ پاس گل در این دو بازی ثبت کرده و خیلی خوب کار کرده و امیدوارم به فرم زمان دورتموندش بازگردد.

منبع خبر : ورزش‌سه

بخش های مرتبط : گیگز: یونایتد با مورینیو توقف ناپذیر خواهد شد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *