سه شنبه , سپتامبر 12 2017
خانه / اخبار جامعه / مترو سواری شورای پنجمی ها در روز اول کاری/ هاشمی: همه جلسات شورا علنی برگزار می شود

مترو سواری شورای پنجمی ها در روز اول کاری/ هاشمی: همه جلسات شورا علنی برگزار می شود

به گزارش خبرنگاران جوان : مترو سواری شورای پنجمی ها در روز اول کاری/ هاشمی: همه جلسات شورا علنی برگزار می شود

عکس 6664354_523 مترو سواری شورای پنجمی ها در روز اول کاری/ هاشمی: همه جلسات شورا علنی برگزار می شودبه گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اعضای شورای پنجم شهر تهران بعد از اتمام اولین جلسه این شورا و انتخاب شهردار برای تجدید میثاق با آرمان های امام خمینی(ره) به حرم مطهر ایشان می روند.

نکته جالب در این خصوص این است که اعضا برای رسیدن به حرم مطهر امام خمینی(ره) فاصله میان خیابان بهشت و بهشت زهرا(س) را با مترو طی خواهند کرد.

محسن هاشمی، رئیس شورای شهر تهران که سالها مدیر مترو پایتخت بود با اعلام این مطلب گفت: اعضای شورای شهر تهران پس از پایان جلسه علنی امروز این شورا، برای تجدید میثاق با آرمان های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران با مترو به حرم مطهر امام راحل می روند.

هاشمی با بیان اینکه باید با تغییر سیستم اتوبوسرانی، شرایط را برای تردد آسان شهروندان فراهم کنیم، گفت: بدون شک سیاست‌های ما خودرو محور نیست به همین‌ منظور باید در این زمینه برنامه ریزی هایی انجام شود.

وی به برنامه ریزی برای حل مشکل آلودگی هوا اشاره کرد و افزود: تلاش خواهیم کرد طی ۴ سال آینده جا به جایی شهروندان با وسایل حمل و نقل عمومی را حداقل تا ١٠ میلیون نفر افزایش دهیم.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه تراکم فروشی‌هایی در شهر صورت گرفته است، تصریح کرد: باید این روند در شهر تهران تغییر پیدا کند.

هاشمی با اشاره به تجدید میثاق اعضای شورای شهر با آرمان های امام راحل گفت: برنامه ریزی شده که بعد از انجام جلسه شورای شهر، برای ادای احترام به امام خمینی (ره) نزد یادگار ایشان حسن خمینی برویم.

وی افزود: اعضای شورای پنجم تصمیم گرفته اند که به صورت نمادین با مترو به حرم امام خمینی (ره) اعزام شوند.

هاشمی خطاب به خبرنگاران گفت: همه جلسه های شورا در روز یکشنبه و سه شنبه به صورت علنی برگزار می شود مگر اینکه خلاف آن ثابت شود و موضوع مهمی مطرح شود که نیاز به جلسه علنی نباشد.

انتهای پیام/

منبع خبر : خبرنگاران جوان

بخش های مرتبط : مترو سواری شورای پنجمی ها در روز اول کاری/ هاشمی: همه جلسات شورا علنی برگزار می شود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *