چهار شنبه , سپتامبر 13 2017
خانه / اخبار مهم و داغ / لیورپول-بارسلونا؛ گاردی که باز نمی شود

لیورپول-بارسلونا؛ گاردی که باز نمی شود

به گزارش ورزش‌سه : لیورپول-بارسلونا؛ گاردی که باز نمی شود در لیورپول هیچکس حوصله میزبانی از نماینده های اعزامی بارسلونا را ندارد. به نظر می رسد که تلاش های بارسا برای جذب کوتینیو هیچ نتیجه ای نداشته است.

به گزارش “ورزش سه”، گیلم بالاگ، کارشناس مشهور اسکای اسپورتس امروز ادعا کرد که لیورپولی ها هنوز حاضر به نشستن پای میز مذاکره با بارسلونا نشده اند. لیورپول هیچ تمایلی به فروش کوتینیو ندارد و بارسلونا این پیغام را بارها و بارها دریافت کرده است.

عکس 01237769 لیورپول-بارسلونا؛ گاردی که باز نمی شود

مالکان امریکایی لیورپول همین پیغام را برای خود کوتینیو هم فرستاده اند اما ستاره برزیلی رسما درخواست جدایی داده تا به این وسیله ثابت کند که فصل بعد قصد دارد با پیراهن بارسلونا به میدان برود. بارسلونا تاکنون ۳ پیشنهاد برای کوتینیو به لیورپول ارائه داده و هر سه کمتر از ۴۵ دقیقه بعد رد شده اند.

بارسلونا چهارمین پیشنهاد خود را که ارزش ۱۵۰ میلیون یورو دارد را نیز برای لیورپول ارسال کرده ولی پاسخی مشابه دریافت کرده است.

عکس 01234621 لیورپول-بارسلونا؛ گاردی که باز نمی شود

هرچند نشریات چاپ بارسلونا اصرار دارند که لیورپول بالاخره حاضر به مذاکره برای کوتینیو شده اما تاکنون چنین اتفاقی نیفتاده است. مالکان امریکایی پس از فروش ستاره هایی چون تورس، ماسکرانو، ژابی آلونسو و سوارز که آنها را مقابل هواداران قرار داد، مقاومت خوبی در قبال جدایی کوتینیو از خود نشان داده اند.

سیاست لیورپولی ها در مورد کوتینیو این است که تحت هر شرایطی فصل جاری در آنفیلد بماند چرا که معتقدند صادر کردن مجوز جدایی کوتینیو به این معنا خواهد بود که با رسیدن پیشنهاداتی خوب برای فیرمیتنو و مانه در سال های آتی، حفظ آنها عملا غیرممکن خواهد بود و این در تضاد با اهداف باشگاه است که قصد ساختن تیمی برای شکستن طلسم ۲۶ ساله قهرمانی در لیگ برتر انگلیس را دارد.

منبع خبر : ورزش‌سه

بخش های مرتبط : لیورپول-بارسلونا؛ گاردی که باز نمی شود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *