شنبه , سپتامبر 16 2017
خانه / اخبار ورزش / شگفتی تیم والیبال دانشجویان ایران/ شاگردان آرمات به فینال رسیدند

شگفتی تیم والیبال دانشجویان ایران/ شاگردان آرمات به فینال رسیدند

به گزارش مهر : شگفتی تیم والیبال دانشجویان ایران/ شاگردان آرمات به فینال رسیدند تیم والیبال دانشجویان ایران با پیروزی مقابل اوکراین دست به کار بزرگی زد و به فینال مسابقات دانشجویان جهان راه یافت.

به گزارش خبرنگار مهر از چین تایپه، تیم والیبال ایران امروز دوشنبه در مرحله نیمه نهایی مسابقات دانشجویان جهان به مصاف اوکراین رفت و موفق شد با نتیجه ۳ بر صفر این تیم را شکست بدهد و مقتدرانه به فینال برسد.

تیم ایران در ست اول موفق شد با نتیجه ۲۵ بر ۲۱ اوکراین را شکست بدهد. روند خوب شاگردان مسعود آرمات در ست دوم هم ادامه داشت و تیم ایران ۲۵ بر ۱۲ پیروز شد. در ست سوم هم ایران با نتیجه ۲۵ بر ۲۲ اوکراین را شکست داد تا با پشت سر گذاشتن این حریف به دیدار نهایی برسد و مدال خود را قطعی کند.

ایران در مرحله گروهی موفق شده بود با ۵ پیروزی متوالی برابر قبرس، امارات، آرژانتین، سوئیس و کانادا به عنوان صدرنشین گروه چهارم به مرحله بعد برسد. شاگردان مسعود آرمات در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه ۳ بر صفر تیم جمهوری چک را شکست داده و برای اولین بار در تاریخ یونیورسیاد به مرحله نیمه نهایی رسیده بود. اوکراین هم روز گذشته موفق شد تیم برزیل را حذف کند و به نیمه نهایی برسد.

تیم ایران در فینال به مصاف برنده دیدار تیم های ژاپن و روسیه خواهد رفت.

دیدار فینال والیبال دانشجویان ایران فردا ساعت ۲۰ (به وقت محلی) در سالن دانشگاه ورزش تایپه برگزار می شود. دیدار رده بندی هم ساعت ۱۷ در این سالن صورت خواهد گرفت.

منبع خبر : مهر

بخش های مرتبط : شگفتی تیم والیبال دانشجویان ایران/ شاگردان آرمات به فینال رسیدند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *