پنجشنبه , سپتامبر 14 2017
خانه / اخبار جامعه / سخنگوی ایران ایر:نخستین گروه حجاج ایرانی بامداد فردا واردکشور می شود

سخنگوی ایران ایر:نخستین گروه حجاج ایرانی بامداد فردا واردکشور می شود

به گزارش ایرنا : سخنگوی ایران ایر:نخستین گروه حجاج ایرانی بامداد فردا واردکشور می شود به گزارش روز دوشنبه ایرنا، «شاهرخ نوش آبادی» اظهارداشت: عملیات بازگشت حجاج بیت الله الحرام به میهن اسلامی از روز ۱۴ شهریور ماه آغاز می شود و به مدت ۲۲ روز ادامه دارد.
سخنگوی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران یادآورشد: در این…

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، «شاهرخ نوش آبادی» اظهارداشت: عملیات بازگشت حجاج بیت الله الحرام به میهن اسلامی از روز ۱۴ شهریور ماه آغاز می شود و به مدت ۲۲ روز ادامه دارد.
سخنگوی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران یادآورشد: در این مدت بیش از ۸۶ هزار نفر حجاج ایرانی با پروازهای شرکت های هواپیمایی ‘ هما ‘ و سعودی به کشور مراجعت می کنند.
نوش آبادی درباره اطلاع رسانی این شرکت در طول مدت بازگشت حجاج به میهن اسلامی گفت: روابط عمومی این شرکت برای اطلاع رسانی به خانواده های حجاج گرامی که با پروازهای ‘هما’ به میهن باز می گردند، طبق سنوات هرساله در طول هفته و به صورت شبانه روز با شماره تلفن ۴۶۶۲۵۱۵۱ پاسخگوی سوالات هموطنان درباره روز و ساعت پروازهای بازگشت حجاج با هواپیمایی جمهوری اسلامی خواهد بود.
به گزارش ایرنا، عملیات رفت زائران ایرانی از هشتم مرداد ماه آغاز و روز چهارم شهریورماه به پایان رسید و طبق برنامه عملیات بازگشت حجاج نیز از ۱۴ شهریورماه آغاز می شود و تا چهارم مهرماه به پایان می رسد.
امسال بیش از ۸۶ هزار زائر ایرانی از ۲۰ فرودگاه کشور به مکه مکرمه و مدینه منوره اعزام شدند.
برای آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با کانال اقتصادی ایرنا در تلگرام همراه شوید:
[email protected]
https://t.me/irnaeco

منبع خبر : ایرنا

بخش های مرتبط : سخنگوی ایران ایر:نخستین گروه حجاج ایرانی بامداد فردا واردکشور می شود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *