جمعه , سپتامبر 15 2017
خانه / اخبار فوتبال / توصیه‌های کی‌روش به بازیکن اخراجی (عکس)

توصیه‌های کی‌روش به بازیکن اخراجی (عکس)

به گزارش ورزش‌سه : توصیه‌های کی‌روش به بازیکن اخراجی (عکس) هافبک دفاعی ملی پوش ایران با وجود محرومیت همراه دیگر بازیکنان به تمرین پرداخت.

به گزارش “ورزش سه”، تنها بازیکنی که کارلوس کی‌روش در تمام مسابقات مرحله مقدماتی جام جهانی او را از ابتدا در ترکیب گذاشت و تعویض نکرد، سعید عزت‌اللهی بود اما این بازیکن در دیدار حساس گذشته ایران مقابل کره جنوبی دور از شرایط آمادگی بود و ۶ دقیقه پس از شروع نیمه دوم با اشتباه و خطای بدموقع کارت قرمز گرفت تا ملی پوشان کار سختی برای ادامه مسابقه داشته باشند.

عزت‌اللهی از ابتدای فصل لیگ یک روسیه به دلیل نیمکت نشینی در هشت مسابقه روستوف تا حدود زیادی از وضعیت فنی لازم به دور بود که این مسئله نمی‌تواند در اخراج او برابر کره جنوبی بی‌تاثیر باشد اما با این حال و با وجود محرومیت از دیدار فردا مقابل سوریه، کی‌روش اجازه خروج از اردو و بازگشت به روسیه را به این بازیکن نداد و عزت‌اللهی در تمرینات روزهای اخیر حضور داشت.

این هافبک لژیونر ایرانی که به تازگی با عقد قراردادی قرضی از روستوف راهی آمکار روسیه شده بعد از بازی فردای تیم ملی باید به این کشور بازگردد و امیدوار باشد در تیم جدیدش به شرایط مطلوب برسد و دوباره در ترکیب ایران مثمر ثمر ظاهر شود.

کی‌روش در تمرین امروز تیم ملی به طور جداگانه با عزت‌اللهی صحبت کرد و توصیه‌های لازم را به این هافبک ۲۱ ساله داشت.

عکس 01239323 توصیه‌های کی‌روش به بازیکن اخراجی (عکس)

عکس‌: امیرحسین خیرخواه

منبع خبر : ورزش‌سه

بخش های مرتبط : توصیه‌های کی‌روش به بازیکن اخراجی (عکس)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *