پنجشنبه , سپتامبر 14 2017
خانه / اخبار فوتبال / تمرین پرسپولیس در غیاب ۱۲ بازیکن برگزار شد

تمرین پرسپولیس در غیاب ۱۲ بازیکن برگزار شد

به گزارش مهر : تمرین پرسپولیس در غیاب ۱۲ بازیکن برگزار شد تمرین صبح امروز پرسپولیس در حالی برگزار شد که ۱۲ بازیکن این تیم به دلیل حضور در تیم های ملی رده های مختلف، غایب بودند.

به گزارش خبرگزاری مهر، تیم فوتبال پرسپولیس تمرین امروز سه‌شنبه خود را ساعت ۱۰:۰۵ دقیقه در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز کردند. این تمرین به خاطر بازی تیم ملی کشورمان از نوبت بعدازظهر به صبح منتقل شد.

* تمرین سرخپوشان پس از گرم کردن، به تمرین سه گانه‌ای اختصاص داشت که زیر نظر مارکو استیلینوویچ آغاز شد و در آن تمرینات تعادلی، عبور از روی موانع و حرکت سریع بین آنها به انجام رسید. پس از این مرحله، برانکو بازیکنان را به دو گروه قرمز و سبز تقسیم کرد تا فوتبال هدفمند و تمرین پرس در فضای محدود را دنبال کنند. پاس‌های سریع و تک ضرب در این بخش مورد توجه کادر فنی قرار داشت.

* برانکو ایوانکوویچ و همکارانش در حالی یکی از مهمترین جلسات تمرین برای بازی با گسترش فولاد تبریز را برگزار کردند که ۱۲ بازیکن غایب بودند. علاوه بر ۶ ملی‌پوش که تیم‌های ملی ایران و عراق را همراهی می‌کنند، ۶ بازیکن رده سنی امید هم غایب بودند.

تیم فوتبال پرسپولیس دیدار معوقه هفته پنجم رقابت های لیگ برتر را پنجشنبه هفته جاری ساعت ۱۷:۱۵ مقابل گسترش فولاد تبریز در ورزشگاه بنیان دیزل برگزار می کند.

منبع خبر : مهر

بخش های مرتبط : تمرین پرسپولیس در غیاب ۱۲ بازیکن برگزار شد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *