شنبه , سپتامبر 16 2017
خانه / اخبار سیاست / آزادسازی شهر دیرالزور را به مردم، ارتش و نیروهای مقاومت سوریه تبریک گفت

آزادسازی شهر دیرالزور را به مردم، ارتش و نیروهای مقاومت سوریه تبریک گفت

به گزارش خبرنگاران جوان : آزادسازی شهر دیرالزور را به مردم، ارتش و نیروهای مقاومت سوریه تبریک گفت

عکس 6727098_393 آزادسازی شهر دیرالزور را به مردم، ارتش و نیروهای مقاومت سوریه تبریک گفتبه گزارش حوزه مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی پیروزی ارتش و نیروهای مقاومت سوریه در آزادسازی شهر دیرالزور و شکستن محاصره سه ساله داعش بر این شهر را تبریک گفت و این پیروزی را نشانه‌ای از تحقق وعده نصرت نیروهای حق بر علیه کفر خواند. متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

آزادسازی شهر دیرالزور و شکسته شدن محاصره سه ساله داعش بر این شهر توسط ارتش و نیروهای مقاومت سوریه باعث سرور و شادمانی شد.

این پیروزی خجسته که با فروپاشی صفوف گروهک داعش در این منطقه استراتژیک بدست آمد تحقق وعده نصرت نیروهای حق بر علیه کفر و شکست بزرگ تروریسم و افراطی گرایی بود که با وحدت نیروهای سرافراز مقاومت و ارتش دلاور سوریه بدست آمد.

شهر دیرالزور مقر داعش در منطقه بود که از این نظر رنج و سختی فراوانی را در طول مدت محاصره برای مردم و ساکنین آن بدنبال داشت و بحمدلله با این پیروزی قهرمانانه حلاوت آزادی برای مردم بدست آمد.

ضمن تبریک این پیروزی درخشان به مردم صبور، ارتش و نیروهای مقاومت سوریه امیدوارم شاهد رهایی کامل این سرزمین از لوث وجود نیروهای تکفیری و استقرار نظم و آرامش در کشور دوست و برادر سوریه باشیم.

علی لاریجانی
رییس مجلس شورای اسلامی

انتهای پیام/

منبع خبر : خبرنگاران جوان

بخش های مرتبط : آزادسازی شهر دیرالزور را به مردم، ارتش و نیروهای مقاومت سوریه تبریک گفت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *