یکشنبه , سپتامبر 17 2017
خانه / اخبار سیاست / کمیته امنیت اقتصادی در کمیسیون امنیت ملی مجلس تشکیل شد

کمیته امنیت اقتصادی در کمیسیون امنیت ملی مجلس تشکیل شد

به گزارش خبرنگاران جوان : کمیته امنیت اقتصادی در کمیسیون امنیت ملی مجلس تشکیل شد

عکس 6728813_477 کمیته امنیت اقتصادی در کمیسیون امنیت ملی مجلس تشکیل شدسیدمحسن علوی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، از تشکیل کمیته امنیت اقتصادی در کمیسیون متبوع خود خبر داد و گفت: کمیته امنیت اقتصادی با هدف ایجاد هماهنگی میان دستگاه‌های نظارتی و اقتصادی در جهت حل مشکلات ناشی از وجود ناامنی در حوزه سرمایه‌گذاری تشکیل شد.

نماینده مردم مهر و لامرد در ادامه افزود: این کمیته به دنبال رسیدن به شاخص‌ها و مولفه‌هایی جهت ایجاد فضای امن اقتصادی و سرمایه‌گذاری در کشور است تا سرمایه‌گذاران با اطمینان خاطر و اعتماد به وجود امنیت اقتصادی به سرمایه‌گذاری بپردازند و بدانند تحت پوشش و حمایت جمهوری اسلامی ایران می‌توانند به فعالیت‌های اقتصادی سودآور روی ‌آورند.

علوی تصریح کرد: کمیته امنیت اقتصادی در حال تشکیل جلسات ابتدایی برای تشخیص مشکلات و حضور مشاوران اقتصادی است که در همین راستا تاکنون یک جلسه‌ برگزار شده است.

رئیس کمیته امنیت اقتصادی کمیسیون امنیت ملی مجلس خاطرنشان کرد: این جلسات کارشناسی تا مهرماه برگزار خواهد شد تا بعد از تعطیلات کمیته جلسات رسمی‌اش را با حضور دستگاه‌های مختلف برگزار کند.

انتهای پیام/

منبع خبر : خبرنگاران جوان

بخش های مرتبط : کمیته امنیت اقتصادی در کمیسیون امنیت ملی مجلس تشکیل شد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *