جمعه , سپتامبر 15 2017
خانه / اخبار ورزش / باورنکردنی؛ اینیستا و تکذیب ادعای رئیس بارسلونا!

باورنکردنی؛ اینیستا و تکذیب ادعای رئیس بارسلونا!

به گزارش ورزش‌سه : باورنکردنی؛ اینیستا و تکذیب ادعای رئیس بارسلونا! روز گذشته بود که جوزپ بارتومئو، رئیس باشگاه بارسلونا خبر از توافق اولیه برای تمدید قرارداد اینیستا داد.

به گزارش “ورزش سه”، بارتومئو که در دو مصاحبه با اسپورت و موندودپورتیوو شرکت کرده بود، به هر دو نشریه گفت که برای تمدید قرارداد اینیستا با این بازیکن به توافقات اولیه دست یافته اند.

اینیستا تنها تا ژوئن ۲۰۱۸ با بارسلونا قرارداد دارد و از ابتدای زمستان می تواند با باشگاه های مدنظرش وارد مذاکره شود. یوونتوس جدی ترین خواهان کاپیتان بارسلونا محسوب می شود و خود او نیز چندی پیش گفته بود که در حال فکر کردن به جدایی از تیم محبوبش است.

عکس 01201177 باورنکردنی؛ اینیستا و تکذیب ادعای رئیس بارسلونا!

به نظر می رسید که با ادعای روز گذشته بارتومئو، اینیستا به تمدید قرارداد با بارسا نزدیک تر از همیشه باشد اما او ساعتی پیش در فرودگاه ال پرات بارسلون و در بازگشتش از لیختن اشتاین در پاسخ به سوالی در مورد تایید حرف های بارتومئو گفت:« خیر؛ هیچ تواففی با بارسلونا برای تمدید نداشته ام.»

بارتومئو در یکی دو ماه اخیر یکی دو ادعای کذب دیگر را نیز مطرح کرده بود. از تمدید قرارداد مسی گرفته تا نحوه جدایی نیمار از بارسلونا که با گذشتت زمان ثابت شد که هیچکدام واقعیت نداشته اند.

منبع خبر : ورزش‌سه

بخش های مرتبط : باورنکردنی؛ اینیستا و تکذیب ادعای رئیس بارسلونا!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *