چهار شنبه , سپتامبر 13 2017
خانه / اخبار ورزش / شوک به بارسلونا؛ ستارگان بزرگ در راه جدایی

شوک به بارسلونا؛ ستارگان بزرگ در راه جدایی

به گزارش ورزش‌سه : شوک به بارسلونا؛ ستارگان بزرگ در راه جدایی ممکن است به جز نیمار، ستارگان بزرگ دیگری چون لیونل مسی و جرارد پیکه نیز از بارسلونا جدا شوند.

به گزارش “ورزش سه”، بحران مدیریتی به شدت گربیان بلوگرانا را گرفته و با توجه به عدم ثبات در شرایط این تیم، تیم های بزرگ اروپا یک به یک برای جذب ستارگان این تیم به صف شده اند.

امروز نشریه توتواسپورت نزدیک به باشگاه یوونتوس فاش کرد که جرارد پیکه به شدت مورد توجه یوونتوس قرار گرفته و ممکن است این بازیکن در تابستان سال بعد راهی تورین شود.

عکس 01189727 شوک به بارسلونا؛ ستارگان بزرگ در راه جدایی

یوونتوس در تابستان امسال لئوناردو بونوچی را از دست داده و به شدت به دنبال تقویت خط دفاعی خود است و پیکه می تواند بهترین گزینه برای آنها باشد.

البته یوونتوس به جز پیکه، قصد دارد برای جذب کاپیتان تکنیکی بارسا آندرس اینیستا نیز اقدام کند و با توجه به تکذیبیه امروز این بازیکن باتجربه به صحبت های بارتومئو مبنی بر تمایل بارسا به حفظ او، شایعات جدایی وی افزایش یافته است.

همچنین به جز پیکه و اینیستا، وضعیت تمدید قرارداد لیونل مسی هم مشخص نیست و به نظر می رسد فوق ستاره آرژانتینی با حضور این مدیریت تمایلی به ماندن در بارسا ندارد.

عکس 01201993 شوک به بارسلونا؛ ستارگان بزرگ در راه جدایی

سیتیزن ها به رهبری گواردیولا با پیشنهاد ۲۷۵ میلیون یورویی در انتظار اشاره ای از ستاره شماره ۱۰ بلوگرانا هستند و علیرغم مصاحبه های متوالی بارتومئو، هیچ چیز در مورد آینده او تغییر نکرده است.

در نهایت احتمال برگزاری استیضاح و اوضاع آشفته مدیریت بارسلونا ممکن است به زودی ستارگان این تیم را از ادامه فعالیت در نوکمپ منصرف کند.

منبع خبر : ورزش‌سه

بخش های مرتبط : شوک به بارسلونا؛ ستارگان بزرگ در راه جدایی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *