شنبه , سپتامبر 16 2017
خانه / اخبار آمریکا / راهیابی پدیده جدید تنیس زنان آمریکا به فینال یو اس اوپن

راهیابی پدیده جدید تنیس زنان آمریکا به فینال یو اس اوپن

به گزارش یورونیوز : راهیابی پدیده جدید تنیس زنان آمریکا به فینال یو اس اوپن اسلون استیونز جوان با غلبه بر حریف سرشناس خود به فینال رقابت های تنیس آمریکا، یو اس اوپن راه یافت.

این ورزشکار زن آمریکایی که پیشتر

اسلون استیونز جوان با غلبه بر حریف سرشناس خود به فینال رقابت های تنیس آمریکا، یو اس اوپن راه یافت.

این ورزشکار زن آمریکایی که پیشتر به مدت یازده ماه از میادین حرفه ای تنیس دور بود روز پنجشنبه در دیدار نیمه نهایی رقابت های یو اس اوپن، ونوس ویلیامز هموطنش را که در رتبه نهم جهانی قرار دارد از پیش رو برداشت و راهی فینال شد.

استیونز که در رده بندی جهانی تنیس زنان جایگاه هشتاد و سوم را به خود اختصاص داده با برتری در ست های اول و سوم پیروزی در این دیدار را به نام خود ثبت کرد تا به یکی از بزرگترین موفقیت های دوران حرفه ای خود دست یابد.

Very excited to be playing 1st on Ashe tomorrow night at 7pm- hope to see you all out there 🇺🇸🇺🇸🇺🇸

این تنیس باز ۲۴ ساله آمریکایی در فینال مدیسون کِیز، هموطنش را پیش رو خواهد داشت که در دیگر دیدار نیمه نهایی موفق شد در دو ست از سد کوکو و انده وگ، دیگر تنیس باز آمریکایی بگذرد.

به رغم غیبت سرنا ویلیامز، چهره سرشناس تنیس زنان جهان که به دلیل تولد نخستین فرزندش در این تورنمنت غایب بود تنیس بازان زن آمریکایی در این رقابت ها درخشش قابل توجهی داشتند به نحوی که هر چهار ورزشکار راه یافته به مرحله نیمه نهایی را آمریکایی ها تشکیل می دادند.

منبع خبر : یورونیوز

بخش های مرتبط : راهیابی پدیده جدید تنیس زنان آمریکا به فینال یو اس اوپن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *