پنجشنبه , سپتامبر 28 2017
خانه / اخبار جامعه / انصاری درجمع جوانان: دولت تدبیر و امید جوان را فرصت می داند

انصاری درجمع جوانان: دولت تدبیر و امید جوان را فرصت می داند

به گزارش ایرنا : انصاری درجمع جوانان: دولت تدبیر و امید جوان را فرصت می داند به گزارش خبرنگارحقوقی قضایی ایرنا، حجت الاسلام مجید انصاری عصر امروز(دوشنبه) درجشنواره نشاط و امید جوانان درسالن ایرانیان ورزشگاه آزادی افزود: باید برای همه جوانان آینده دار کشور شغل متناسب با تحصیل ایجاد کنیم و این با ارتباط با خارج از…

به گزارش خبرنگارحقوقی قضایی ایرنا، حجت الاسلام مجید انصاری عصر امروز(دوشنبه) درجشنواره نشاط و امید جوانان درسالن ایرانیان ورزشگاه آزادی افزود: باید برای همه جوانان آینده دار کشور شغل متناسب با تحصیل ایجاد کنیم و این با ارتباط با خارج از کشور و میدان دادن به جوان ها میسر است درحالی که برخی، از جوانان می ترسند و آنها را تهدید می دانند.
انصاری با ابراز شعف و خوشحالی از بودن در جمع جوانان پرشور و بانشاط، گفت: من حامل پیام سلام روحانی رییس جمهور هستم و او دوست داشت در این جمع باشند اما صبح تبریز بود و الان نیز درجمع جوانان مازندرانی است.
وی افزود: حامل پیام سلام سیدی هستم که جوانان ایرانی را بیش ازجان خود دوست داشت و بابت این دوست داشتن نیز هزینه زیادی هم پرداخت کرده است و او کسی نیست جز رئیس دولت اصلاحات.
معاون حقوقی رییس جمهور با بیان اینکه درطول دوران ٣٨ ساله انقلاب کارهای زیادی برای کشور صورت گرفته است، گفت: دوران جوانی بنده دوران جنگ و هجوم دشمن به کشور بود و بخشی از ایلام، کرمانشاه و خوزستان را گرفته بودند.
وی خطاب به جوانان حاضرادامه داد: جوانانی مانند شما به دستور امام و با وجدان خود به جبهه رفتند و با نثارجان شیرین خود ایران را از دست افرادی نجات دادند که خانه ما را غصب کرده بودند.
به گفته وی، افراد زیادی مانند آیت الله هاشمی بعد از جنگ تلاش کردند تا این کشور ویران شده را بسازند که توانستند.
انصاری گفت: عده ای ایران را کشوری بزرگ و دارای ثروت هایی مانند صنایع، معادن، جنگل و دریا می دانند اما امتیاز اصلی ایران داشتن مردمی فهیم و با تدبیر و از این مهمتر داشتن ۴٠ میلیون جوان با نشاط است.
وی افزود: هرسال درکنکورشاهد پیش افتادن خانم ها از آقایان هستیم و از این بابت خوشحالیم. زمینه های حضور زنان در عرصه های مختلف با استفاده از قرآن و اهل بیت همانند مردان در کشور وجود دارد.
معاون حقوقی رئیس جمهور با بیان اینکه دولت یازدهم درآغاز کار با مشکلات اقتصادی و همچنین ریزش مسیرهای توسعه که همان کوه تحریم های هسته ای بود، اظهارکرد: روحانی قویترین فرد و تیم را انتخاب کرد که این تیم با فداکاری زیاد، حمایت شما مردم، هدایت رهبری و فرماندهی روحانی موانع را برداشته و برجام را به سرانجام رساندن است.
به گفته وی، دولت بعد از برداشتن این مانع، شروع به رفع مشکلات در مسائل اقتصادی و برقراری ارتباط با کشورهای خارجی و غیره کرد و در همین دو سال کوتاه توانست یک میلیون و ۴٠٠ هزار فرصت شغلی در کشور ایجاد ، تورم را مهار و با دنیا رابطه برقرارکند.
انصاری افزود: توانستیم ١٢ هزار میلیارد دلار ثبت سرمایه کنیم ، سه هزار شرکت دانش بنیان بوجود بیاوریم و با جشن خودکفایی گندم ١۴ و نیم میلیون تن گندم سر سفره بیاوریم درحالی که پیشترشش میلیون تن گندم وارد می کردیم.
وی با اشاره به دریاچه ارومیه نیز افزود: دولت یازدهم دریاچه ارومیه را احیا کرد و زاینده رود نیز درحال احیا شدن است.
معاون حقوقی رئیس جمهور با بیان اینکه تا پیش ازسال ٩٢، حدود ١١میلیون روستایی و محروم بیمه نبودند، گفت: در این سه سال ٢١ هزار تخت بیمارستانی مدرن تحویل بیمارستان ها شده است و روستایی ها ٣ درصد از ۴٠ درصد حق درمان را پرداخت می کنند.
اجتمام*۱۷۲۴*٧٣٢٩

منبع خبر :

بخش های مرتبط : انصاری درجمع جوانان: دولت تدبیر و امید جوان را فرصت می داند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *