یکشنبه , سپتامبر 24 2017
خانه / اخبار پلیس / فرمانده مرزبانی ناجا:امنیت برای تردد زائران اربعین از مرزها برقرار است

فرمانده مرزبانی ناجا:امنیت برای تردد زائران اربعین از مرزها برقرار است

به گزارش ایرنا : فرمانده مرزبانی ناجا:امنیت برای تردد زائران اربعین از مرزها برقرار است به گزارش ایرنا، سردار قاسم رضایی روز پنجشنبه در بازدید از روند تردد زائران اربعین حسینی از پایانه مسافری مرز شلمچه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه اقدامات مناسبی برای برقراری امینت اندیشیده شده، گفت:مرزهای زمینی برای تردد زائران اربعین…

به گزارش ایرنا، سردار قاسم رضایی روز پنجشنبه در بازدید از روند تردد زائران اربعین حسینی از پایانه مسافری مرز شلمچه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه اقدامات مناسبی برای برقراری امینت اندیشیده شده، گفت:مرزهای زمینی برای تردد زائران اربعین حسینی از امکانات مناسبی برخوردار است و در موضوع امنیت نیز مشکلی وجود ندارد.
وی گفت:در سمت عراق نیز در بازدید از گیت های عراق در مرز شلمچه، زیرساخت ها و تسهیلات مناسب برای تردد آسان زائران از سوی عراقی ها پیش بینی شده و کمبودی وجود ندارد.
سردار رضایی اظهار داشت:ظرفیت گیت های گذرنامه در پایانه مرزی شلمچه و مجموعه گیت های گذرنامه کشور عراق بر اساس تجارب سال های گذشته افزایش یافته است.
وی تصریح کرد:نگاه جمهوری اسلامی ایران و عراق مسیر وحدت بخش بوده و عملیات مشترک خدمات رسانی به زائران اربعین سال به سال بیشتر می شود.
فرمانده مرزبانی ناجا و فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی با هیات همراه امروز پنجشنبه از وضعیت تردد زائران در مرزهای چذابه و شلمچه در استان خوزستان بازدید کردند.
مرزهای شلمچه و چذابه در استان خوزستان و مرز مهران در استان ایلام از مبادی تردد زائران اربعین حسینی به عراق است.
مرز شلمچه از مبادی اصلی تردد زائران اربعین حسینی در ۱۵ کیلومتری میدان مقاومت شهر خرمشهر قرار دارد.
۷۱۰۰/۶۱۲۵ خبرنگار:کمیله حجازی**انتشاردهنده: عباسعلی نقی یان
عکس 82293551-71143236 فرمانده مرزبانی ناجا:امنیت برای تردد زائران اربعین از مرزها برقرار استعکس 82293551-71143237 فرمانده مرزبانی ناجا:امنیت برای تردد زائران اربعین از مرزها برقرار است

منبع خبر : ایرنا

بخش های مرتبط : فرمانده مرزبانی ناجا:امنیت برای تردد زائران اربعین از مرزها برقرار است

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *