چهار شنبه , سپتامبر 13 2017
خانه / اخبار پلیس / ایران دارای اراده دفاعی مستحکم است/حذف حمله زمینی دشمن،نمایش قدرت ماست

ایران دارای اراده دفاعی مستحکم است/حذف حمله زمینی دشمن،نمایش قدرت ماست

به گزارش ایرنا : ایران دارای اراده دفاعی مستحکم است/حذف حمله زمینی دشمن،نمایش قدرت ماست به گزارش خبرنگار اجتماعی ایرنا، سردار غلامرضا جلالی این مطلب را روز یکشنبه در دومین جشنواره علمی سلمان فارسی در دانشگاه امام حسین (ع) عنوان کرد.
وی افزود: با اقدامات انجام شده در حوزه پدافند غیرعامل در یک بازه زمانی ۱۵ سال موفق…

به گزارش خبرنگار اجتماعی ایرنا، سردار غلامرضا جلالی این مطلب را روز یکشنبه در دومین جشنواره علمی سلمان فارسی در دانشگاه امام حسین (ع) عنوان کرد.
وی افزود: با اقدامات انجام شده در حوزه پدافند غیرعامل در یک بازه زمانی ۱۵ موفق شده ایم درهدایت بخش های دفاعی، نظامی و غیرنظامی، امنیت پایدار، تولید و آن را حفظ کنیم.

**حذف حمله زمینی ، نمایشی از قدرت کشور
سردار جلالی تصریح کرد: اینکه امروز دشمن با وجود انباشت سلاح و مهمات نظامی حمله زمینی به کشورمان را منتفی می کند، تنها یک لبخند سیاسی نیست بلکه نمایشی از قدرت کشور ماست.
وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه سربازان ما مفتخرند که توانسته اند قدرت ، تولید کنند، امنیت را ارتقا بخشند و آن را حفظ کنند.
وی با تاکید بر موضوع تهدید، اظهار کرد:امروز با مقوله تهدید از جنس انسان ساخت که متکی بر تکنولو‍ژی و دانش است روبرو هستیم و باید به این موضوع به طور جدی پرداخته شود.
رئیس سازمان پدافند غیرعامل در عین حال افزود: امروز موضوع تهدید در کشورمان نسبت به ۲۶ سال گذشته متفاوت است یعنی تحولاتی در حوزه تهدید ایجاد شده است که نمی توانیم تهدیدهای گذشته را مبنا قرار دهیم و باید گفت تهدید امروز، محصول تحولات علمی است.
خبر در حال تکمیل است.
اجتمام**۹۱۳۶**۳۲۲۹**۱۷۷۶

منبع خبر : ایرنا

بخش های مرتبط : ایران دارای اراده دفاعی مستحکم است/حذف حمله زمینی دشمن،نمایش قدرت ماست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *