پنجشنبه , سپتامبر 14 2017
خانه / اخبار پلیس / بالابودن موفقیت سازمان قضایی ونیروهای مسلح در پیشگیری ازجرم/رفع تبعیض سربازان موجب کاهش جرم فرار از خدمت می شود

بالابودن موفقیت سازمان قضایی ونیروهای مسلح در پیشگیری ازجرم/رفع تبعیض سربازان موجب کاهش جرم فرار از خدمت می شود

به گزارش ایرنا : بالابودن موفقیت سازمان قضایی ونیروهای مسلح در پیشگیری ازجرم/رفع تبعیض سربازان موجب کاهش جرم فرار از خدمت می شود به گزارش روزشنبه ایرنا ازسازمان قضایی نیروهای مسلح، حجت الاسلام والمسلمین شکرالله بهرامی درکمیسیون تخصصی پیشگیری از وقوع جرم انتظامی دراستان گیلان، افزود: با توجه به خواسته های سربازان، دعوت از خانواده سربازان و آشنا کردن آنان با محیط…

به گزارش روزشنبه ایرنا ازسازمان قضایی نیروهای مسلح، حجت الاسلام والمسلمین شکرالله بهرامی درکمیسیون تخصصی پیشگیری از وقوع جرم انتظامی دراستان گیلان، افزود: با توجه به خواسته های سربازان، دعوت از خانواده سربازان و آشنا کردن آنان با محیط پادگان، رفع تبعیض در بین سربازان و ترغیب آنان برای حضور در برنامه های معارفی به ویژه نمازجماعت از موارد کاهش نرخ ارتکاب جرم فرار از خدمت می شود.
وی با تاکید بر بهبود شرایط خدمت سربازان پیشنهاد کرد، برای اعزام سربازان یک مکان مخصوص همراه با تشریفات خاص در نظرگرفته شود تا سربازان جدید احساس غربت نکنند.
بهرامی در این نشست با تأکید براینکه پایه و اساس پیشگیری از وقوع جرم باید بر مسائل فرهنگی استوارباشد، تصریح کرد: با همدلی و هماهنگی، دلسوزی و تعامل و برگزاری نشست های مشترک با مراکز فرهنگی استان باید در راستای تقویت بیشتر برنامه های فرهنگی و ارزشی گام برداشت.
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان گیلان هم دراین جلسه درباره اقدامات این سازمان در راستای پیشگیری از وقوع جرم درسال ۱۳۹۵ گفت: قبل از برگزاری کمیسیون تخصصی پیشگیری از وقوع جرم دریگان ها یک دوره توجیهی برای رؤسای بازرسی و مدیران حقوقی نیروهای نظامی و انتظامی استان برگزار و روسا در جریان تغییرات حاصله در نحوه برپایی مجامع استانی قرارگرفتند.
سیدکمال الدین موسوی تشکیل شورای استانی پیشگیری از وقوع جرم با حضور فرماندهان ارشد نیروها برای تبیین دستورالعمل برگزاری مجمع استانی پیشگیری از وقوع جرم را از دیگر برنامه های سازمان قضایی گیلان برشمرد.

منبع خبر : ایرنا

بخش های مرتبط : بالابودن موفقیت سازمان قضایی ونیروهای مسلح در پیشگیری ازجرم/رفع تبعیض سربازان موجب کاهش جرم فرار از خدمت می شود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *