چهار شنبه , سپتامبر 13 2017
خانه / اخبار فوتبال / دست نشان و علی نظر، به یاد حضور در فینال

دست نشان و علی نظر، به یاد حضور در فینال

به گزارش ورزش‌سه : دست نشان و علی نظر، به یاد حضور در فینال سرمربی فعلی سپیدرودی ها روزگاری به عنوان یکی از شاگردان نادر دست نشان فعالیت می کرد، روزهایی که آنها توانستند با تیم پگاه رشت خود را به فینال جام حذفی برسانند.

به گزارش “ورزش سه”، تیم های سپیدرود و ملوان در حالی در مرحله یک شانزدهم نهایی با هم روبرو می شوند که سرمربیان دو تیم پیش از این طعم حضور در فینال جان حذفی را نیز چشیده اند. در دورانی که تیم پگاه گیلان هنوز داماش نشده بود با سرمربیگری نادر دست نشان موفق شده بود نتایج خوبی در فوتبال ایران به دست بیاورد. نتایجی که یکی از آنها حضور در دیدار فینال جام حذفی برابر استقلال تهران و پیروزی در دیدار رفت آن محسوب می شود.

اما نکته جالب توجه در این باره اینکه دروازه بان آن زمان تیم پگاه گیلان، علی نظرمحمدی، سرمربی فعلی تیم سپیدرود بود، گلری که یکی از عوامل موفقیت این تیم شمالی بود و با رفتاری خاص بارها نام خود را بر سر زبان ها انداخت. دروازه بانی که حمایت دست نشان را همیشه به دنبال خود داشت و گلر بی چون و چرای شمالی ها محسوب می شد. او اکنون باید برای گذر از این مرحله جام حذفی از سد مربی سابق خود بگذرد، مربی که به تمام زیر و بم های اخلاقی و رفتاری وی واقف است.

منبع خبر : ورزش‌سه

بخش های مرتبط : دست نشان و علی نظر، به یاد حضور در فینال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *