چهار شنبه , سپتامبر 20 2017
خانه / اخبار فوتبال / شهداد نژاد: گل دوم استقلال قطعا خطا بود

شهداد نژاد: گل دوم استقلال قطعا خطا بود

به گزارش ورزش‌سه : شهداد نژاد: گل دوم استقلال قطعا خطا بود آرمان شهداد نژاد دروازه بان گل گهر سیرجان معتقد است گل دوم استقلال تهران صد در صد خطا بوده و داور بازی رویاین صحنه دچار خطای دید شده است.

به گزارش “ورزش سه”، شهداد نژاد در مورد دیدار با استقلال گفت: بازی با استقلال شرایط خاص خود را داشت و بازیکنان گل گهر با انگیزه بالایی در این دیدار حاضر شدند.

وی افزود: در روند بازی چیزی از استقلال کمتر نداشتیم و در دقایقی از بازی بهتر از استقلال بودیم و بدشانسی و اشتباهات داوری نتیجه را رقم زد.

دروازه بان باتجربه سیرجانی ها در مورد گل دوم گل گهر گفت: گل استقلال صد در صد خطا بود و من هنوز روی حرفم هستم که داور اشتباه کرده است. در آن صحنه به سمت توپ حرکت کردم و سرعت توپ هم زیاد نبود و وقتی مهاجم استقلال تعادلم را به هم زد نتوانستم توپ را کنترل کنم.

شهداد نژاد در مورد دیدار با مس کرمان و فحاشی هواداران کرمانی به او گفت: نظر لطف هواداران کرمانی بود که پاسخ ۱۰ سال تلاشم را در مس کرمان دادند. در دیدار با مس ، تیم ما تمرکز کافی را نداشت و تمرکز بازیکنان روی دیدار با استقلال بود. اگر بازی خوبی که برابر استقلال انجام دادیم مقابل مس انجام میدادیم قطعا نتیجه برعکس میشد.

شهداد نژاد در مورد دیدار با مس رفسنجان نیز گفت: بگوویچ تمرینات تیم را دو روز تعطیل کرد و فکر میکنم این تعطیلی کمک میکند که بعد از دو باخت، تیم به لحاظ روحی ریکاوری شود تا با آمادگی و تمرکز کامل به بازی با مس رفسنجان برویم.

منبع خبر : ورزش‌سه

بخش های مرتبط : شهداد نژاد: گل دوم استقلال قطعا خطا بود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *