شنبه , سپتامبر 16 2017
خانه / اخبار آموزش / تکذیب نامه منتسب به معاون درمان درباره مدیریت اعتصاب متخصصان بیهوشی

تکذیب نامه منتسب به معاون درمان درباره مدیریت اعتصاب متخصصان بیهوشی

به گزارش خبرنگاران جوان : تکذیب نامه منتسب به معاون درمان درباره مدیریت اعتصاب متخصصان بیهوشی

عکس 6740033_833 تکذیب نامه منتسب به معاون درمان درباره مدیریت اعتصاب متخصصان بیهوشی

به گزارش حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ روابط عمومی معاونت درمان وزارت بهداشت درخصوص نقل قول منتشر شده از قاسم جان بابایی، معاون درمان وزیر بهداشت در فضای مجازی درباره مدیریت اعتصاب متخصصان بیهوشی توضیحاتی داد.

بر اساس این گزارش، متن نامه منتشر شده در فضای مجازی درباره برخورد با متخصصان بیهوشی که بر سر کار خود حاضر نمی‌شوند از سوی معاون درمان وزارت بهداشت کذب است.

همچنین معاونت درمان ضمن تشکر از همه متخصصان بیهوشى که سال ها به مردم ایران به خصوص در بیمارستان هاى دولتى علی‌رغم تاخیر در پرداخت مطالبات قانونى خدمت کرده اند، از روسای محترم دانشگاه ها درخواست رده است در صورتی که عده معدودى از متخصصان بیهوشى استخدام در خدمات بیهوشی در جراحی های انتخابی و غیراورژانسی همراهی نکنند، برای ادامه روند خدمت رسانی به هموطنان از پزشکان تمام وقت کمک خواسته شود.

بر اساس نظر معاونت درمان وزارت بهداشت، قطع به یقین پزشکان و متخصصان کشور عزیزمان ایران، کمک به دردمندان و نجات جان بیماران را بر هر امر دیگری مقدم می شمارند و همه ما به خوبی آگاهیم که هرگونه خلل و کم کاری در حوزه نظام ارائه خدمات درمانی کشور از سوی هر یک از ارائه دهندگان خدمات بر خلاف قوانین کشور است و ما موظف به پاسخگویی به نیاز مردم هستیم.

انتهای پیام/

منبع خبر : خبرنگاران جوان

بخش های مرتبط : تکذیب نامه منتسب به معاون درمان درباره مدیریت اعتصاب متخصصان بیهوشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *