پنجشنبه , سپتامبر 21 2017
خانه / اخبار آموزش / مهلت ثبت‌نام کاردانی فنی دانشگاه علمی کاربردی تمدید شد

مهلت ثبت‌نام کاردانی فنی دانشگاه علمی کاربردی تمدید شد

به گزارش خبرنگاران جوان : مهلت ثبت‌نام کاردانی فنی دانشگاه علمی کاربردی تمدید شد

عکس 6740753_675 مهلت ثبت‌نام کاردانی فنی دانشگاه علمی کاربردی تمدید شدحسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور در گفت‌و‌گو با حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار کرد: با توجه به اعلام دانشگاه جامع علمی کاربردی مبنی بر تقاضای برخی از مراکز و واحدهای علمی کاربردی‌ برای فراهم نمودن امکان ثبت‌نام از داوطلبانی‌ که برای پذیرش در دوره کاردانی فنی‌ و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام‌ آموزشی مهارتی دانشگاه علمی کاربردی‌ برای سال ۹۶ در تاریخ مقرر (۷ مرداد ۹۶ لغایت‌ ۲۸ مرداد ۹۶ ) موفق به ثبت‌نام نشده مقرر گردیده‌ مهلت جدیدی برای این منظور فراهم گردد.

توکلی افزود: داو‌طلبانی که برای پذیرش در دوره‌های مذکور ثبت‌نام نکرده‌اند می‌توانند از امروز ۱۹ شهریور ماه ۹۶ لغایت‌ چهارشنبه‌ ۲۲ شهریور ماه با مراجعه به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور و مطالعه دقیق دفترچه‌ راهنما و اطلاعیه‌ مورخ ۱۹ مرداد ۹۶ و فراهم نمودن مدارک مورد نیاز نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

وی یادآور شد: با توجه به اینکه پرداخت ثبت‌نام به صورت الکترونیکی بوده لذا داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های عضو شبکه شتاب با مراجعه به سایت سازمان سنجش و پرداخت مبلغ ۲۰۰ هزار ریال نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند. بدیهی‌ است مهلت تعیین شده به هیچ وجه تمدید نمی‌شود.

انتهای پیام/

مهلت مجدد ثبت‌نام کاردانی فنی علمی کاربردی از امروز

منبع خبر : خبرنگاران جوان

بخش های مرتبط : مهلت ثبت‌نام کاردانی فنی دانشگاه علمی کاربردی تمدید شد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *