پنجشنبه , سپتامبر 21 2017
خانه / اخبار فرهنگ / کنسرت فرمان فتحعلیان و سی‌تار نوازی در جشنواره «هنر برای صلح»

کنسرت فرمان فتحعلیان و سی‌تار نوازی در جشنواره «هنر برای صلح»

به گزارش موسیقی‌ما : کنسرت فرمان فتحعلیان و سی‌تار نوازی در جشنواره «هنر برای صلح» از ۲۱ تا ۳۰ شهریورماه

موسیقی ما – برنامه‌های دو بخش موسیقی و نمایش پنجمین جشنواره بین‌المللی «هنر برای صلح» که از ۲۱ تا ۳۰ شهریور در خانه هنرمندان برگزار می‌شود، اعلام شد.

به گزارش «موسیقی ما»، همزمان با هفته جهانی صلح، از ۲۱ تا ۳۰ شهریورماه خانه هنرمندان میزبان پنجمین جشنواره بین‌المللی «هنر برای صلح» خواهد بود. در این رویداد هنری که هنرمندان ۳۰ کشور حضور دارند، ۲۴۰ هنرمند به ارایه آثار خود در بخش‌های تجسمی، موسیقی، فیلم و نمایش خواهند پرداخت.

پنجمین جشنواره بین‌المللی «هنر برای صلح» در بخش‌های موسیقی و نمایش میزبان برنامه‌های متنوعی خواهد بود. این رویداد هنری همه روزه تا ۳۰ شهریورماه از ساعت ۱۷ تا ۲۰ در فضاهای باز خانه هنرمندان میزبان گروه‌های موسیقی و نمایش خواهد بود. در بخش موسیقی پنجمین جشنواره بین‌المللی «هنر برای صلح» از ۲۱ شهریورماه ساعت ۱۸ تا ۲۰ با پرفورمنس موسیقی گروه «بنفش» به سرپرستی پیمان ابدالی آغاز خواهد شد.

در این بخش که تا ۲۹ شهریورماه ادامه دارد، کنسرت فرمان فتحعلیان، اجرای موسیقی بی کلام سی تار و طبلا توسط استاد علی بروجردی، تکنوازی گیتار پاپ توسط شهریار طبری بر اساس ترانه‌های قدیمی، کنسرت موسیقی تلفیقی گروه بنفش توسط پیمان ابدالی با اشعار فارسی به زبان انگلیسی و اجرای گروه کر نابینایان همراه خواهد بود.

در بخش نمایش، گروه تئاتر «قاصدک» با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از ۲۱ تا ۲۴ شهریورماه از ساعت ۱۷ نمایش‌هایی را با موضوع کودکان و صلح در محوطه باز خانه هنرمندان اجرا خواهد کرد. این نمایش‌ها بر اساس شعار پنجمین جشنواره بین‌المللی «هنر برای صلح» که «آموزش صلح به کودکان» است به اجرا در خواهد آمد.

همچنین روز ۳۰ شهریورماه همزمان با آغاز ماه محرم در بخش نمایش، پرده‌خوانی نیز اجرا خواهد شد.

پنجمین جشنواره بین‌المللی «هنر برای صلح» از ۲۱ تا ۳۰ شهریورماه به دبیری فریدون فربود در بخش‌های تجسمی، موسیقی، فیلم و نمایش در خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

منبع خبر : موسیقی‌ما

بخش های مرتبط : کنسرت فرمان فتحعلیان و سی‌تار نوازی در جشنواره «هنر برای صلح»

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *