چهار شنبه , سپتامبر 20 2017
خانه / اخبار اقتصاد / محدودیت‌های تردد کامیونت‌های موادغذایی در مهر ماه

محدودیت‌های تردد کامیونت‌های موادغذایی در مهر ماه

به گزارش عصرخودرو : محدودیت‌های تردد کامیونت‌های موادغذایی در مهر ماه معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از ایجاد ممنوعیت‌ و محدودیت‌های ترافیکی ترافیکی در دو هفته ابتدایی مهرماه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایسنا، محسن پورسیدآقایی صبح امروز در ششمین جلسه شورای شهر تهران، ری و تجریش حضور یافته و ضمن تشریح اقدامات ترافیکی بازگشایی مدارس گفت: متاسفانه شاهد هستیم که کامیون‌های توزیع مواد غذایی برای سوپرمارکت‌ها در طول روز سرویس‌های مختلفی ارائه می‌کنند که بعضا در برخی موارد مشاهده می‌شود ۲۰ کامیونت به یک سوپرمارکت سرویس ارائه می‌کند و این مساله باعث توقف‌های مجاز و افزایش ترافیک می‌شود.

وی افزود: در شورای عالی ترافیک شهر تهران مصوب کردیم که برای دو هفته اول ابتدای مهر فعالیت این کامیونت‌ها از ساعت ۵:۳۰ تا ۱۰:۳۰ ممنوع شود و در مرحله اول نیز این موضوع در محدوده طرح زوج و فرد که قابل کنترل با دوربین است رصد می‌شود.

به گفته پورسیدآقایی، با حل مشکل تردد کامیونت‌های موادغذایی، ۱۲ درصد از ترافیک کاهش می‌یابد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران افزود: همچنین در شورای ترافیک تهران پیشنهاد شده که ساعات ادارات در دو هفته ابتدایی مهر تا ساعت ۹ صبح شناور شود تا شاهد کاهش ترافیک باشیم.

منبع خبر : عصرخودرو

بخش های مرتبط : محدودیت‌های تردد کامیونت‌های موادغذایی در مهر ماه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *