چهار شنبه , سپتامبر 20 2017
خانه / اخبار اقتصاد / جدا شدن تانکر بنزین ۳۲ هزار لیتری از کشنده

جدا شدن تانکر بنزین ۳۲ هزار لیتری از کشنده

به گزارش عصرخودرو : جدا شدن تانکر بنزین ۳۲ هزار لیتری از کشنده سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از جدا شدن تانکر بنزین ۳۲ هزار لیتری از کشنده در شهرک حکیمیه واقع در منطقه ۴ تهران خبر داد و گفت: این حادثه هیچ مصدومی نداشت.

به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از مهر ؛ جلال ملکی گفت: ساعت ۹ و ۵۸ دقیقه صبح امروز موضوع احتمال واژگونی یک تانکر بنزین در شهرک حکیمیه، بلوار بابائیان به نیروهای سازمان آتش نشانی اطلاع داده شد.

وی افزود: بلافاصله نیروهای ۴ ایستگاه سازمان آتش نشانی در محل حاضر و در کنار عوامل ستاد مدیریت بحران شهرداری منطقه ۴ امدادرسانی‌های خود را آغاز کردند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی با اشاره به نقص فنی تانکر بنزین اظهارکرد: تانکر بنزین که حاوی ۳۲ هزار لیتر بنزین بود، دچار نقص فنی شده و تانکر از کشنده جدا شده بود.

ملکی ادامه داد: در این شرایط، تانکر به روی سطح آسفالت مستقر شده بود و در این شرایط احتمال نشت بنزین وجود داشت.

وی در خصوص اقدامات صورت گرفته به منظور ایمن سازی محیط خاطرنشان کرد: یک دستگاه جرثقیل سنگین آتش نشانی در محل حاضر و با احتیاط کامل، تانکر به روی کشنده قرار داده شد. پس از آن، با ایمن سازی‌های لازم، تانکر از محل خارج شد.

وی با ارائه هشداری مبنی بر افزایش حوادث مشابه جدا شدن تانکر از کشنده افزود: چندی پیش نیز در بزرگراه چمران شاهد جدا شدن تانکر از کشنده بودیم و در این شرایط لازم است نظارت‌های بیشتری بر این خودروها که می‌توانند منجر به حوادث بسیار خطراناکی شوند، صورت گیرد.

منبع خبر : عصرخودرو

بخش های مرتبط : جدا شدن تانکر بنزین ۳۲ هزار لیتری از کشنده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *