پنجشنبه , سپتامبر 14 2017
خانه / اخبار جامعه / سایت انتخاب مجرم شناخته شد/ تبرئه خبرگزاری ایلنا در دادگاه مطبوعات

سایت انتخاب مجرم شناخته شد/ تبرئه خبرگزاری ایلنا در دادگاه مطبوعات

به گزارش خبرنگاران جوان : سایت انتخاب مجرم شناخته شد/ تبرئه خبرگزاری ایلنا در دادگاه مطبوعات

عکس 6742833_739 سایت انتخاب مجرم شناخته شد/ تبرئه خبرگزاری ایلنا در دادگاه مطبوعاتعلی اکبر کسائیان دبیر هیئت منصفه دادگاه مطبوعات در گفتگو با خبرنگار حوزه حقوقی- قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در رابطه با جلسه امروز دادگاه مطبوعات اظهار داشت: پرونده مدیر مسئول نشریه تماشا و هفت صبح بابت ۳ اتهام انتشار نشریه بدون نام مدیرمسئول و استفاده ابزاری از تصویر زنان و نشر مطالب خلاف واقع با اکثریت آرا مجرم شناخته نشد، اما در مورد اتهام انتشار حکم غیرقطعی محاکم قضایی با اکثریت آرا مجرم شناخته شد؛ در ضمن هیئت منصفه به اتقاق آرا متهم را مستحق تخفیف دانست.

وی افزود: رسیدگی به پرونده خبرگزاری دانشجو به دلیل نرسیدن ابلاغ در وقت مقرر به پیشنهاد رئیس دادگاه و موافقت هیئت منصفه به آینده موکول شد.

کسائیان تصریح کرد: خبرگزاری ایلنا بابت اتهام نشر مطالب خلاف واقع با تساوی آرا مجرم شناخته نشد.

دبیر هیئت منصفه دادگاه مطبوعات تصریح کرد: مدیرمسئول سابق سایت انتخاب به اتهام نشر مطالب خلاف واقع و کذب با اکثریت قریب به اتفاق آراء مجرم شناخته شد، در ضمن هیئت منصفه مطبوعات متهم را با اکثریت آرا مستحق تخفیف ندانست.

وی در پایان خاطرنشان کرد: به این پرونده‌های مطبوعاتی در شعبه ۹ دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی محمدی کشکولی رسیدگی شد.

انتهای پیام/

منبع خبر : خبرنگاران جوان

بخش های مرتبط : سایت انتخاب مجرم شناخته شد/ تبرئه خبرگزاری ایلنا در دادگاه مطبوعات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *