چهار شنبه , سپتامبر 20 2017
خانه / اخبار ورزش / ماتیچ: برای قهرمانی لیگ نباید لغزش داشته باشیم

ماتیچ: برای قهرمانی لیگ نباید لغزش داشته باشیم

به گزارش ورزش‌سه : ماتیچ: برای قهرمانی لیگ نباید لغزش داشته باشیم نمانیا ماتیچ، هافبک منچستریونایتد به هم تیمی هایش هشدار داد که نباید اجازه دهند، لغزش هایی مثل تساوی ۲-۲ مقابل استوک تکرار شود.

به گزارش “ورزش سه”، شیاطین سرخ که شروع خوبی در لیگ داشتند و در تمام دیدارهای خود به پیروزی رسیده بودند، روز گذشته مقابل استوک سیتی با تساوی ۲-۲ متوقف شدند حال ماتیچ که با چلسی دو بار قهرمان لیگ شده مدعی شد که شیاطین سرخ نباید اجازه دهند این نتایج تکرار شود.

عکس 01236075 ماتیچ: برای قهرمانی لیگ نباید لغزش داشته باشیم

او گفت:” بازی سختی بود. راستش را بخواهید، بازی ها در این ورزشگاه همیشه سخت است. استوک تیم خوبی است بنابراین کار دشواری مقابل هر تیمی است ولی توانستیم ۱ امتیاز بگیریم. اگر بخواهیم قهرمان شویم، باید این بازی‌ها را ببریم زیرا اگر در این بازی ها پیروز شوید قهرمان خواهید شد. مقابل تیم هایی مثل استوک باید قدرتمند تر ظاهر شد، تمرکز بیشتری داشت و بهتر بود و البته که ما از نتیجه راضی نیستیم.

اینکه توانستیم نتیجه را از شکست به برد تبدیل کنیم خیلی نکته مثبتی است و این نشان می‌دهد روحیه بالایی داریم. در نیمه دوم برتری با ما بود ولی آنها از روی یک ضربه کرنر به گل رسیدند. از موقعیت هایمان استفاده نکردیم ولی می‌توانستیم پیروز میدان باشیم.”

منبع خبر : ورزش‌سه

بخش های مرتبط : ماتیچ: برای قهرمانی لیگ نباید لغزش داشته باشیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *